לוין: זו רק המחצית הראשונה

האדומים היו אמנם מרוצים מהניצחון הביתי 1:2 על ריינג'רס אך יודעים שהתוצאה הפיכה לקראת הגומלין בשבוע הבא. לוין: שער החוץ שספגנו בעייתי. בזכות הניצחון: ישראל שמרה על מספר הנציגות באירופה

יום רביעי 14 פברואר 2007
מערכת TELESPORT
בהפועל תל אביב היו אמנם מרוצים בסיום הניצחון הביתי, 1:2 על ריינג'רס הסקוטית במסגרת הסיבוב השלישי של גביע אופ"א, אך ידעו שהתוצאה הפיכה ושהכול פתוח לקראת הגומלין באייברוקס בשבוע הבא. 

ניר לוין: "ניצחון יפה ומכובד מול קבוצה נהדרת עם מאמץ נהדר של כל השחקנים. חשוב לזכור שזו רק המחצית הראשונה, אבל בשבוע הבא זה פרק אחר. שער החוץ שספגנו הוא קצת בעייתי והיו לנו מספר הזדמנויות ל-1:3 אבל בסה"כ נתנו הופעה מכובדת".

סלים טועמה התייחס לשער היפהפה שכבש בכדור החופשי ואמר: "שמח שהבעיטה התלבשה כמו שצריך. זו רק מחצית הדרך ואני מקווה שנבוא לשם מוכנים ונצליח לעלות שלב".

ברוך דגו: "מאוד כאב לי על הטעות שלי בשער השוויון ואני מאוד שמח ומאושר שהבקעתי את שער הניצחון. אני מודה לקהל שנתן לי המון המון כוח".

הניצחון הביתי של הפועל ת"א על גלאזגו ריינג'רס והתיקו של מכבי חיפה בוולאדיקווקז מול צסק"א מוסקבה אמש לא רק הותירו לקבוצות סיגויים להעפיל לשמינית הגמר, אלא הבטיחו שלישראל יהיו גם בעוד שנתיים 3 נציגות בגביע אופ"א.

לישראל היו חסרות בדיוק 4 נק' כדי לשמור על מספר הנציגות שלה, לאחר שיריבותיה למקום המכריע, ביניהן אוסטריה ודנמרק, נותרו ללא נציגות ולפיכך ללא יכולת לצבור נקודות נוספות במאבק.  

צילום ועריכה: יותם רונן

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק