דלגליש דורש חיזוק בחלק הקדמי

"קינג קני" כפי שקוראים לו אוהדי ליברפול, שרק בשבת האחרונה מונה למאמן הקבוצה, דורש מהבעלים חיזוק במיידי. בימים הקרובים הוא צפוי להיפגש עם הבעלים. על הכוונת: קשר לצידו של ג'רארד וחלוץ

יום שישי 14 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

כבר מזה מספר שבועות, עוד בתקופתו של רוי הודג'סון כמאמן ליברפול, הקהל ביציע "הקופ" קורא בשמו של קינג קני, כפי שקוראים לו האוהדים. אבל אחרי מספר ימים באנפילד, הבין קני דלגליש כי בדומה לדרישתו של קודמו בתפקיד, גם הוא יהיה זקוק לחיזוק סגל השחקנים.

כזכור, ליברפול רושמת את אחת העונות החלשות ביותר מזה שנים, כשבתחילת העונה היא אף דישדשה בתחתית הטבלה ואף הייתה זמן קצר מתחת לקו האדום. גם עכשיו, למרות השיפור היחסי, האדומים נמצאים 4 נקודות בלבד מאזור הירידה לליגת המשנה.

דלגליש, שמחזיק בתפקיד המאמן כשבוע, הפסיד ב-2 משחקיו הראשונים, בגביע מול מנצ'סטר ויונייטד ובליגה מול בלקפול, למרות יתרון מוקדם משער של טורס. הבוקר דווח באנגליה כי דלגליש מתכוון להיפגש בימים הקרובים עם הנהלת הקבוצה, שרק העונה הגיעה במקומם של היקס וג'ילט, ולבקש חיזוק ככל האפשר. למרות זאת, אין בכוונותו של דלגליש לבצע שינויים נרחבים.

נראה כי העמדה המבוקשת ביותר היא קדר מרכזי, כזה שיוכל לשחק לצידו של סטיבן ג'רארד וכן להחליפו בעת הצורך. בנוסף, ברצונו של דלגליש לחזק את הקבוצה בחלוץ נוסף, כזה שיוכל להוות תחרות לפרננדו טורס וכן להרחיב את הרוטציה בהתקפה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק