איווניר החליט: אבידור ועטר בחוד

מוטי איווניר יערוך מחר (17:00) בדוחא את הופעת הבכורה כמאמן מכבי תל-אביב מול בני סכנין. באימון המסכם הועדף יובל אבידור על פני רוברטו קולאוטי. סידיבה ומדוניאנין בהרכב

יום שישי 14 ינואר 2011
אביחי קרבציק

התרגשות רבה במכבי תל-אביב לקראת משחק הליגה מחר (17:00) בדוחא מול בני סכנין. אולי בשביל להרגיע מעט את הרוחות בקריית שלום אחרי השבוע הסוער שעבר על המועדון הצהוב, או בשביל שהצוות המקצועי יוכל לערוך היכרות מעמיקה יותר עם שחקניו, אבל עם סיום האימון המסכם יצאה הקבוצה לבית מלון בנצרת עלית, בו תשהה עד המשחק.

הצהובים סיימו את ההכנות לקראת הבכורה של מוטי איווניר כמאמן הקבוצה, אחרי שכל החוזים של הצוות המקצועי, הכוללים גם את קובי אלפסי וחנן אזולאי, עברו אתמול בבקרה התקציבית. על-פי האימון המסכם, מוטי איווניר מעדיף חוד מהיר במיוחד, הכולל את יובל אבידור על פניו של רוברטו קולאוטי, כשדימיטר רנגלוב סובל ממתיחה ולא יפתח.

שינוי נוסף שעורך איווניר בהרכב הוא החזרתו של הקשר ממאלי, ג'יבריל סידיבה שריצה מול בית"ר ירושלים עונש הרחקה בעקבות האדום במשחק חצי גמר גביע הטוטו מול מכבי פ"ת. סידיבה יפתח לצידו של גל אלברמן, ומאחורי החלוצים ישחק חאריס מדוניאנין. ג'יזרמו ישראלביץ' ואלירן עטר ישחקו באגפים. בחוליית ההגנה לא יהיו שינויים, וקלמי סבן, ניבאלדו, פאביצ'ביץ' וזיו ימשיכו לקבל את הקרדיט. מאור בוזגלו יפתח את המשחק על ספסל המחליפים.

במהלך האימון העיר מוטי איווניר לשחקני ההתקפה: "את הדריבלים והשטויות שלכם תתחילו לעשות רק אחרי שנוביל 0:4, לא לפני.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק