דריו פרננדז חתם באלקי לרנקה

הקשר הארגנטינאי של בית"ר ירושלים מסיים קדנציה שנייה ומאכזבת למדי, ועובר לשחק בקבוצה מתחתית הליגה הקפריסאית, אותה מאמן יצחק שום. החוזה למשך שנתיים וחצי

יום שישי 14 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

לשמחתם של ראשי בית"ר ירושלים והמאמן אורי מלמיליאן, הרומן בין המועדון ובין הקשר הארגנטינאי הסתיים: דריו פרננדז, שחזר הקיץ לקבוצה אחר שהושאל ליוון, עזב את הקבוצה וחתם על חוזה למשך שנתיים וחצי אצל קבוצת אלקי לרנקה הקפריסאית, אותה מאמן יצחק שום.

למרות מספר הצעות ממספר מדינות שונות, החליט פרננדז לבחור דווקא בקבוצת התחתית הקפריסאית מאחר והקפריסאים הציעו חוזה ארוך טווח ביחס להצעות האחרות. באתר הרשמי של המועדון אישרו את החתמתו של השחקן: "מאמינים שנגיע רחוק עם דריו פרננדז".

הקשר שוחרר מבית"ר ירושלים ללא תמורה, כך שאיציק קורנפיין יחסוך את משכורתו הגבוהה של הקשר ולא ירוויח מעבר. למרות זאת, ייתכן כי בכספי החוזה של הארגנטינאי יתחזקו במעט הירושלמים. פרננדז מצטרף לסרג' איילי וכריסטיאן אלבארז שעזבו את המועדון בחלון ההעברות האחרון, כשגם כריסטיאן גונזאלס צפוי לעזוב בימים הקרובים.

דריו פרננדז יגיע מחר לאצטדיון "טדי" וייפרד מחבריו בחצי העונה האחרונה, כשבית"ר ירושלים תארח את מכבי פ"ת. ביום ראשון בבוקר יעזוב פרננדז לקפריסין. כזכור, פרננדז ומלמיליאן היו בנתק ממושך, שהגיע לשיא בשבוע שעבר כשמלמיליאן סירב להמשיך את האימון כל עוד פרננדז נמצא על כר הדשא.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק