אנצ'לוטי דוחה טענות למפארד

מנג'ר צ'לסי שלל את הטענות לפיהן האווירה בקבוצה דומה לימי סקולארי האחרונים. אנצ'לוטי: "השחקנים איבדו ביטחון ביכולת שלהם, שהיתה מצוינת בשנה שעברה. אנחנו יכולים לחזור לעצמנו ולשחק באותה רמה"

יום שישי 14 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

  מאמן צ'לסי, קרלו אנצ'לוטי, מתמודד עם לחץ גובר בעקבות ההידרדרות הגדולה בקבוצה אחרי פתיחת העונה המצוינת. האלופה ומחזיקת הגביע צברה רק 10 נק' ב-11 המחזורים האחרונים, סדרת המשחקים הגרועה בתולדותיה ב-15 השנים האחרונות ושוררת בה דאגה לגבי עומק הסגל, למרות ה-0:7 המרשים בגביע נגד איפסוויץ' במשחק הקודם.

 אנצ'לוטי ממשיך ליהנות מגיבוי של הבעלים רומאן אברמוביץ' ששוחח עמו בטלפון השבוע ומתכוון לשבת ביציע במשחק הבית ביום ראשון נגד בלקבורן. המנג'ר הודה שאברמוביץ' "אינו שבע רצון" מהתוצאות האחרונות אבל טען שהשיחה היתה חיובית. "הסיבה היחידה שהשחקנים איבדו את השמחה היא התוצאות", הוסיף המנג'ר.  "השחקנים איבדו ביטחון ביכולת שלהם, שהיתה מצוינת בשנה שעברה. אנחנו יכולים לחזור לעצמנו ולשחק באותה רמה". הוא הודה שהניצחון הגדול על איפסוויץ' בגביע שיפר את מצב הרוח בסטמפורד ברידג'.

 קשרה של צ'לסי, פראנק למפארד,  טען השבוע שהאווירה בקבוצה דומה לסוף ימי סקולארי, שפוטר בפברואר 2009 אחרי שהקבוצה צברה 16 נק' ב-12 משחקים. למפארד אמר כי: "יש אווירה של חוסר ודאות ואין תחושה שאפשר לנצח כל משחק. כשאר מאבדים את התחושה, קשה להחזיר אותה"..

 למפארד חזר בחודש שעבר להרכב אחרי השבתה של כמה חודשים בגלל פציעה, ורמז שיש קשר בין ההידרדרות לפיטורי עוזר המאמן ריי ווילקינס, אבל הוסיף שלשחקנים אסור להשתמש בכך כתירוץ ליכולת החלשה.

פיליפה סקולארי פוטר ב-2009 אחרי שרשרת תוצאות גרועות בצ'לסי, שמזכירות את החודשיים האחרונים (ניצחון אחד בלבד בעשרה מחזורים, ונפילה למקום החמישי). "אלה אינן חדשות טובות", התבדח המנג'ר. "אולי האווירה דומה אבל אנחנו מסוגלים להמשיך הלאה. אני תומך בשחקנים והם בי. איני יודע מה היה בימי סקולארי אבל התחושה כאן טובה מאוד".

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק