הדרך להצלחה- בעבודה קשה

מוטי איווניר מסכם משחק בכורה וניצחון ראשון על הקווים של מכבי ת"א: "ניצחנו משחק חשוב", ומביט קדימה: "מבטיח שאגרום לשחקנים שלי לתת את כל מה שיש להם"

שבת 15 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

מכבי תל אביב גברה הערב (שבת) על בני סכנין בתוצאה 1:3, במשחקו הראשון של מוטי איווניר על הקווים. המאמן אמר בסיום: "קיבלתי תפקיד שיש בו הרבה מאוד אחריות והרצון הגדול שלי להצליח מלווה אותי. אני רוצה לעשות את הטוב ביותר, ויש בי המון מתח כתוצאה מכך".

"בגול השלישי, של קולאוטי, הייתי כבר בטוח שניצחנו את המשחק. מי שחושב שזה משחק קל, יש לו טעות גדולה. סכנין נלחמה על כל כדור ולא קל לפתח פה משחק. ניצחנו משחק חשוב. אני עוד לא חושב על המשחק הבא. נרגע מהניצחון הזה, ונתכונן לשבוע הבא. לא צריך ברגע שמשחק מסתיים להכניס כבר את הבלאגן של המשחק הבא".

"אני מבטיח שאגרום לשחקנים שלי לתת את כל מה שיש להם על המגרש. מי שראה את המשחק היום, יודע שהשחקנים נלחמו על כל כדור ונתנו את כל מה שיכלו. הדרך להצלחה היא בעבודה קשה".

החלוץ רוברטו קולאוטי, שכבש צמד, הוסיף: "המצב שאנחנו נמצאים בו לא קל. הקבוצה מעל הכל, מעל קולאוטי ואני מסתכל היום על הקבוצה ולא על עצמי".

מן העבר השני, סלובודן דראפיץ' אמר: "שיחקנו יותר טוב והפסדנו את המשחק, זה קורה לנו שוב ושוב. לא ניצלנו את המצבים שהיינו צריכים לנצל. החילופים שלהם ניצחו את המשחק, גם בוזגלו וגם קולאוטי". 

"אנחנו צריכים לתקן את הטעויות שלנו וללמד את הצעירים לא לחזור עליהן. אנחנו לא רצים לאליפות, אלא להישאר בליגה. היום הוכחנו שאנחנו ראויים לפרמייר-ליג, למרות שהליגה שלנו היא נגד הפועל ר"ג ואשקלון ולא נגד מכבי ת"א".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק