מליקסון ייצא השבוע לפולין

לאחר שהפועל באר-שבע וקבוצת ויסלה קראקוב סיכמו את תנאי העברתו של הקשר, ייצא מאור מליקסון עוד השבוע לפולין על מנת להתרשם ולחתום על החוזה. צפוי להרוויח כמיליון יורו ב-4 השנים הקרובות

יום ראשון 16 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
כפי שפרסמנו כבר בסוף השבוע, מאור מליקסון על סף מעבר לקבוצת ויסלה קראקוב הפולנית. לאחר שבועיים של מו"מ קדחני, שאף עלה על שרטון והיה נראה כי מליקסון יסיים את העונה בישראל, שיפרו הפולנים את הצעתם, המוערכת בכ-650 אלף יורו, והקפטן האדום בדרכו לקראקוב.

מליקסון עצמו סיכם את תנאיו במועדון הפולני כבר לפני זמן רב, כשהוא צפוי להרוויח ב-4 שנותיו בפולין כמיליון יורו, משמע כ-250 אלף יורו לעונה לפני מענקים. הוא ייצא עוד השבוע לפולין על מנת להתרשם מהמועדון ולחתום על החוזה.

כזכור, מליקסון התבטא באמצע השבוע שעבר, לאחר שהיה נראה שהמעבר טורפד, כי הוא יורד לסוף דעתה של אלונה ברקת ומבין שגם על קבוצתו להרוויח מהמעבר, אך כי ברצונו לנסות את מזלו באירופה. בהפועל באר-שבע הגיבו למהלך והחתימו את יחיאל צגאי, שאמור לשמש כמחליף של קפטן קבוצתו של ניר קלינגר. 

בנוסף, במהלך השבוע האחרון החתימה הפועל באר-שבע את ערן לוי ואת איברהים עבדול-ראזק מהפועל עכו. ערן לוי אף נכנס אתמול כמחליף במשחק משחק הליגה בקריית אליעזר, וכבש את שער השיוויון שחתם את תוצאת המשחק, 2:2 מול מכבי חיפה.

ויסלה קראקוב מדורגת במקום השני בפולין, עם 27 נקודות מתוך 15 משחקים, מפגרת ב-3 נקודות בלבד אחרי המוליכה, יגלוניה ביאליסטוק. כעת בפולין מצויים בפגרת חורף ארוכה במיוחד שהחלה בסוף חודש נובמבר, והתחילה תחודש בסוף חודש פברואר, כאשר משחק הבכורה הרשמי של מליקסון עשוי להיות מול ארקה גדיניה בחוץ. בתחילת העונה הודחה קראקוב במפתיע מאוד מהליגה האירופית על-ידי קבוצה מאזרבייג'אן.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק