אשדוד ניצחה את נתניה

ליגת העל: שער יחיד של נבו מזרחי במחצית הראשונה סידר ניצחון למ.ס אשדוד 0:1 קטן על מכבי נתניה, שרשמה את הפסדה השביעי העונה. ראובן עטר: "לא שיחקנו חכם והפסדנו"

יום ראשון 16 ינואר 2011
אייל כהן

במשחק ההשלמה של המחזור ה-18 בליגת העל, מועדון ספורט אשדוד השיגה ניצחון ביתי 0:1 קטן על מכבי נתניה של ראובן עטר את הפסדה השביעי העונה. 

מאמן מכבי נתניה, ראובן עטר אמר בסיום: "כמעט כל המחצית הראשונה הייתה אצלהם ואנחנו שלטנו. לא היינו במשחק וחבל. לא שיחקנו חכם במחצית השנייה וחבל. גם אנחנו נצטרך להתחזק וזה המטרה שלנו".

מאמן מ.ס אשדוד, ג'ון גרגורי: "נתניה שיחקו טוב, הם שלטו בכדור. ההגנה שלנו הייתה מצויינת, במיוחד צ'קול ואחרים".

דקה לתום המחצית הראשונה שריקי מסר יפה לנבו מזרחי שבעט פעם ראשונה השוער הנתנייתי עצר ובפעם השנייה הכניע וקבע יתרון לעיר הנמל. במחצית השנייה נתניה כבר איבדה את השליטה בכדור ואשדוד כמעט והשיגה עוד שער לקראת הסיום כאשר מקרייב מצא עצמו מול השוער, אבל השתעשע יתר על המידה והחמיץ את המטרה. 

מ.ס. אשדוד: יוסי שקל, עופר ורטה, אפה אמברוז, ישראל ראש, רחמים צ'קול, סטפן קינגווה, ניר ביטון, משה אוחיון, עמנואל סארקי (אמיר לביא, 71), נבו מזרחי (דימיטאר מקרייב, 71), עידן שריקי (בן בוטבול, 78).

מכבי נתניה: קרלוס אריאס, אוראל דגני, ליאוניד קרופניק, עמרי בן הרוש, טל מעבי, קובי דג'אני, ניר נחום, דלה ימפולסקי (עומר פרץ, 60), חן עזרא, פיראס מוגרבי (מאור אסור, 77), אחמד סבע (נפצע - חסיב אבו רוקון, 32)

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק