3 המלצות WINNER לשני

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מהליגות השונות באירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שני 17 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 72 - אוברהאסן - הרטה ברלין - 2 (יחס 1.55)

אוברהאסן נראית רע מאוד כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה ואם סופרים מעט אחורה אז היא ניצחה רק משחק אחד במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה, בהם היא הפסידה בתשעה משחקים ! מולה תשחק היום השלישית בטבלה, הרטה ברלין שניצחה בשני המשחקים האחרונים שלה, משחקי ידידות, כשבליגה היא אחרי תיקו מול אוקגסבורג וניצחון מול אוהה. בסיבוב הקודם ניצחה הרטה בתוצאה 3-2. תשעה משחקים היו בין השתיים עד כה.. בכל תשעת המשחקים, קבוצה החוץ מעולם לא ניצחה. שמונה משחקים הוכרעו, חמישה לזכותה של הרטה ושלושה לזכותה של אוברהאסן. בכושר הנוכחי של אוברהאסן, אפשר לומר את המשפט, תמיד יש פעם ראשונה. הרטה ברלין קבוצה טובה הרבה יותר מאשר אוברהאסן, ולדעתי היא מסוגלת לקחת במשחק החוץ הזה את כל הקופה. אני מסמן כאן 2, אך מגבה ב-X לשם הסטטיסטיקה.


משחק מס. 76 - קרוטונה - רג'ינה - X (יחס 2.50)

קרוטונה מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא אחרי ניצחון במחזור הליגה האחרון, שהגיע אחרי שתי תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. היום תשחק קרוטונה מול רג'ינה שמדורגת במקום השביעי בטבלה. רג'ינה גם היא בכושר לא משהו כשהיא מפסידה בחמישה משחקים במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. תוצאת תיקו מאופסת היתה התוצאה בסיבוב הקודם בין השתיים כשבמהלך חמישה משחקים שהיו עד כה בין השתיים, לא ניצחה קרוטונה את רג'ינה, והפסידה לה בארבעה משחקים וסיימה בשתי תוצאות תיקו. גם המשחק הזה לדעתי יהיה מאוד צמוד. רג'ינה אמנם קבוצה מעט יותר טובה מקרוטונה אך בכושר שלה לדעתי תוצאות תיקו תספק פה את השתיים.

משחק מס. 78 - א. מדריד - מאיורקה - 1 (יחס 1.65)

אתלטיקו מדורגת במקום השביעי בטבלה, מקום אחד מעל מאיורקה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שני הפסדים רצופים 4-1 מול הרקולס בחוץ בגביע ובמחזור הליגה האחרון היא מפסידה 3-1 מול ריאל מדריד. מאיורקה מהצד השני מנצחת בשני משחקי הליגה האחרונים שלה 3-0 בבית את הרקולס ו-4:1 במחזור האחרון את אלמריה. בסך הכל, למרות שמאיורקה נראית טוב בשני המשחקים האחרונים שלה בליגה, המאזן האחרון שלה מורה על חמישה הפסדים בשבעת המשחקים האחרונים שלה !! 4:1 היתה התוצאה בין שתי הקבוצות בסיבוב הקודם כאשר מאיורקה הלמה באתלטיקו טוב טוב. אתלטיקו אגב ניצחה בבית את מאיורקה רק פעם אחת במהלך חמשת המשחקים האחרונים שהיא אירחה אותה. מדריד תחסר למשחק הום את טיאגו כאשר מאיורקה צפויה לשחק ללא תומאס פינה, סרג'יו טחיירה וללא סרג'י הנרי. יהיה משחק מעניין מאוד שבסיומו לדעתי אתלטיקו תנצל את הביתיות שלה ותנצח את המשחק. חזקו ב-X. 

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק