הכישלון בביתר קודם כל ניהולי

אורי מלמיליאן לא הצליח בבית"ר ירושלים גם כי הקבוצה פשוט לא מנוהלת נכון. איציק קורנפיין צריך להתקשר עוד היום למשה דדש ולהחזירו לנהל את הקבוצה. קורנפיין יכול לשמש כמנכ"ל או כמנהל הקבוצה

יום שני 17 ינואר 2011
שלמה חסיד
אורי מלמיליאן נכשל בבית"ר ירושלים כישלון חרוץ. מלמיליאן נכשל מאחר והוא לא קרא נכון את המפה, וכשהציעו לו לקחת את תפקיד מאמן בית"ר ירושלים, הוא לא הבין שמשתמשים בו כדי לכסות את הישבנים של קודקודי הקבוצה.

מזה 3 שנים שאיציק קורנפיין מושך בחוטים של בית"ר ירושלים, והקבוצה רק הולכת אחורה. אני לא יודע למה קורנפיין חושב שהוא יכול להוביל קבוצה כמו בית"ר, מה הרקורד שלו בניהול, איפה הוא עבד קודם לכן ולמה הוא לא קורא את הכתובת על הקיר ומבין שככה אי אפשר להמשיך.

ביום שישי שמעתי את איציק קורנפיין מתראיין לרדיו ירושלים. אלי אוחנה שאל אותו אם הוא לא חושב שמהשכורת שהוא מרוויח מוגזמת, ושוער העבר השיב: "תאמין לי, אם ההשכלה שיש לי אני אפילו מרוויח מעט". כאילו שתואר שני באוניברסיטה הפתוחה נותן לבעליו, משכורת של כדורגלן בכיר בליגת העל.

די, איציק. מספיק עם הספינים. אתה אשם בדיוק כמו אורי ואולי אפילו יותר. לנהל את בית"ר ירושלים זה גדול עליך בכמה ליגות והאוהדים של בית"ר צודקים הם קוראים לך להתפטר בכל משחק כבר מהדקה העשירית.

היית שוער לא רע בתקופות שהיו מלפניך בלמים טובים. אתה בחור חיובי. אבל להיות אשף ביחסי ציבור זה לא מספיק בשביל להחזיק ספינת דגל כמו בית"ר ירושלים. תצלצל עוד היום למשה דדש, תעביר אליו את השרביט ותגיע איתו להסכם שאתה נשאר במערכת בתור מנהל קבוצה או מנכ"ל. לא משנה מי יגיע לאמן אחרי מלמיליאן, בית"ר ירושלים צריכה קודם כל יו"ר, כזה שיעמוד מול הקהל וימלא את דרישותיהם. 

איציק, בסה"כ אתה בחור צעיר, כל החיים לפניך ועוד יהיו לך צ'אנסים - רק תזכור שאם תוריד את בית"ר ירושלים לליגה הלאומית, האינתיפאדה נגדך מהיציעים עלולה לעלות מדרגה ואנחנו ממש לא רוצים שזה יקרה. 

בית"ר ירושלים רק 4 נקודות מהקו האדום בגלל הקיזוז בתום הסיבוב השני. יש לך בהרכב שחקנים שבמאבקי תחתית אין להם מה למכור. בית"ר י"ם חשובה יותר מאדם כזה או אחר ובדיוק כמו שהזעזוע במכבי ת"א  הועיל לכל הצדדים, ככה זה צריך להיות גם בבית"ר.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק