חגיגת שידורים בשבוע הבא

המשחקים מגלזגו, בלומפילד ורומא (יורוליג) ישודרו במקביל. השופט דייוויד אלרי לא הסכים לבדוק את הפגיעה של פרגוסון בטל חן, בטענה שהמשקיף הוא הולנדי. ישראל כמעט ושמרה על מספר נציגותיה באירופה

יום חמישי 15 פברואר 2007
אשר גולדברג
 בשבוע הבא ביום חמישי צפויה חגיגת ספורט ושידורים בלתי רגילה. הערב הגדול יחל בשעה 20:30 כשמכבי חיפה תארח בבלומפילד את צסק"א מוסקבה במשחק שיועבר בשידור ישיר בערוץ 10. בשעה 21:45, כנראה בשיא המתח בבלומפילד, יחל ברומא משחק היורוליג בין לוטומטיקה רומא למכבי תל אביב שישודר בערוץ 1.

 מי שיש לו 3 טלביזיות בבית יוכל לצפות החל מהשעה 22:05 בבברוך דגו ויוסי אבוקסיס מנסים לעשות סנסצייה בגלזגו במשחק שידור בערוץ הספורט.

בהפועל ת"א יחליטו לפני הצהריים אם להגיש תלונה לאופ"א, בעקבות האגרוף שלח קפטן ריינג'רס, בארי פרגוסון, לפניו של טל חן. להפועל ת"א הובהר  כי הנושא ידון בימים הקרובים, כך שפרגוסון צפוי לשחק בגומלין בדלאזגו בעוד שבוע.

בהפועל ת"א פנו אל שופט העבר המפורסם דייוויד אלרי וביקשו ממנו לצפות במהלומה של הסקוטי. אלרי הבהיר כי אינו מוכן לצפות בשידור הטלוויזיוני של המהלך, מהסיבה שאינו בתפקיד מטעם אופ"א והגיע באופן פרטי לת"א.

אלרי שלח את האדומים למשקיף מטעם אופ"א, שהגיע מהולנד. המשקיף סירב לעלות לעמדת הטלוויזיה ולצפות באירוע המכוער של פרגוסון. בקפטן הסקוטי טען להגנתו כי טל חן ירק עליו ולכן אין לו בעיה שיתלוננו עליו באופ"א.

הניצחון הביתי של הפועל ת"א על גלאזגו ריינג'רס והתיקו של מכבי חיפה בוולאדיקווקז מול צסק"א מוסקבה אמש לא רק הותירו לקבוצות סיכויים להעפיל לשמינית הגמר, אלא כמעט והבטיחו שלישראל יהיו גם בעוד שנתיים 3 נציגות בגביע אופ"א גם בעוד שנתיים.

לישראל חסרה כעת נקודה אחת  כדי לשמור על מספר הנציגות שלה, לאחר שיריבותיה למקום המכריע, ביניהן אוסטריה ודנמרק, נותרו ללא נציגות ולפיכך ללא יכולת לצבור נקודות נוספות במאבק. תיקו של מכבי חיפה או הפועל תל אביב או העפלה של הפועל תל אביב לשלב הבא יבטיחו את הנקודה.

צילום ועריכה: יותם רונן

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק