רוני לוי: עם הזמן המטרות יגיעו

בית"ר ירושלים ערכה מסיבת עיתונאים רישמית בה הוצג המאמן החדש על הקווים, רוני לוי שמחליף את אורי מלמיליאן: "בית"ר זה מועדון גדול. אני מעריך מאוד את אורי כאדם, שחקן ומאמן"

יום שני 17 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

בשמחה מאופקת ערכה בית"ר ירושלים מסיבת עיתונאים רישמית היום (שני) כאשר רוני לוי, הוצג כמאמנה החדש של הקבוצה במקומו של אורי מלמיליאן שעזב את הקבוצה עוד הבוקר.

המאמן החדש של בית"ר ירושלים, רוני לוי אמר במסיבת העיתונאים הרישמית: "הייתה פנייה בעבר מבית"ר ירושלים עוד שהייתי במכבי חיפה ואז לא יכלתי לעבור. עכשיו הכל הסתדר, אני נורא שמח להיות כאן. אני מאוד יסודי מאוד רציני ומאוד משקיע כמאמן, הדברים מסתדרים גם באופן טיבעי מסביב.

תמיד יש מטרות ורצונות להגיע אליהם, אבל בנקודת זמן הזאת בבית"ר, המטרות הם לבנות שלד יציב לקבוצה, לשתף את השחקנים הצעירים וכמובן לנצח ולהשתפר.  אני קודם כל רוצה להגיע למגרש ולעבוד עם השחקנים, עם הזמן המטרות יגיעו". 

אנחנו אומרים תודה לאורי מלמיליאן, שתרם רבות לבית"ר ירושלים. הערצתי אותו כאדם, כמאמן וכשחקן גדול. ההסכם הראשוני הוא שנה וחצי, למרות זאת ההסכם הוא נזיל אם מרוצים ממך אז נשארים להרבה זמן ואם לא אז פחות". 

איציק קורנפיין, יו"ר הקבוצה אמר במסע"ת: "אני מאוד מאמין ברוני לוי שיכול להוציא את הקבוצה מהתקופה הלא טובה. להרחיק את הסכנה בטבלה. אני מאמין שביחד רוני עם דוד אמסלם הוא יצליח. לפני הכל צריך לייצב את השורות. אני מודה לכל הצוות שהיה כאן, אורי מלמיליאן ועוזריו שעשו כאן עבודה נהדרת ומסירות גבוהה".

רוני לוי בדרך לאימון בית"ר ירושלים

רוני לוי צפוי להיות מאמנה הבא של בית"ר ירושלים. לאחר עזיבתו רק הבוקר של אורי מלמיליאן את הקבוצה, לאחר חצי שנה בתפקיד, קבע היו"ר איציק קורנפיין פגישה דחופה עם רוני לוי, בה צפויים השנים לסכם את כל פרטי החוזה ולהציגו כמאמן הקבוצה כבר הערב במסיבת עיתונאים.

למרות שהפגישה בין איציק קורנפיין ורוני לוי תתקיים רק בהמשך היום, הצדדים כבר שוחחו ביניהם ונראה שרב הפרטים מסוכמים ומקובלים. הנהלת בית"ר ירושלים מודעת למצבה הקריטי של הקבוצה, ובכוונתה שרוני לוי ידריך את הקבוצה כבר ביום שבת הקרוב, אז בית"ר תתארח ב"וסרמיל" אצל הפועל באר שבע.

כזכור, בשבוע שעבר היה רוני לוי קרוב מאוד לתפקיד מאמן מכבי תל-אביב, אך לבסוף החליט מיץ' גולדהאר, הבעלים הקנדי של הצהובים, לבחור לתפקיד את מוטי איווניר. רוני לוי, בעבר מאמן מכבי חיפה ואוניראה הרומנית, הוזכר כמועמד לבית"ר ירושלים עוד בשנותיו הראשונות של ארקדי גאידמק כבעלים של בית"ר, כשידוע כי האחרון מעריך את כישוריו של המאמן עד מאוד.

בכוונת רוני לוי לערוך מספר שינויים מקצועיים בקבוצה, כשעדיין לא ברור סכום הכסף שבית"ר ירושלים תצליח להעמיד לצורך כך. רק לאחרונה שוחררו מהקבוצה הזרים כריסטיאן אלבארז, דריו פרננדס וסרג' איילי, כשגם כריסטיאן גונזאלס ביקש להשתחרר וצפוי לעזוב בשבוע הבא. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - בית"ר ירושלים.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק