הפסד רביעי ברציפות למיאמי

לברון ג'יימס חזר מפציעה ופרע את החוב עם 34 נקודות, אבל מיאמי נאלצה להסתדר הלילה ללא כריס בוש והפסידה לאטלנטה בהארכה, 93:89. שארלוט קטעה את רצף ההפסדים וניצחה בשיקאגו 83:82

יום רביעי 19 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

בשבוע שעבר כבר כולם דיברו על מיאמי החזקה שהתחברה, על קבוצת כוכבים בלתי ניתנת לעצירה. אבל אחרי שמיאמי רשמה הלילה את הפסדה הרביעי ברציפות, נראה שאפשר לשוב ולטעון כי מדובר בקבוצה חסרת בטחון, שעוד רחוקה מלהציג את אשר ציפו ממנה.

לברון ג'יימס חזר למגרש אחרי היעדרות קצרה וסיפק 34 נקודות, 10 כדורים חוזרים ו-7 אסיסטים, אבל גם זה לא הספיק להיט על מנת לחזור למסלול הניצחונות. הקבוצה של ספולסטרה נכנעה הלילה בביתה לאטלנטנה, 93:89, אחרי 77:77 בסיום ארבעת הרבעים הראשונים.

למרות הנתונים הנהדרים של לברון הלילה, הוא גם החטיא עם הבאזר בניסיון לנצח את המשחק וכן זריקה מכרעת במהלך ההארכה. בנוסף, מיאמי נאלצה להסתדר הלילה ללא כריס בוש הפצוע, כך שאולי הלילה ישתמשו בו כתירוץ להפסד. דווין ויד הוסיף 27 נקודות. מנגד, באטלנטה יכולים לחגוג את הניצחון ה-14 העונה מחוץ לאולם הביתי. קרופורד וג'ונסון היו הקלעים הבולטים בשורות האורחת עם 19 נקודות כ"א. 

במשחק נוסף שנערך הלילה, המשיכה שארלוט במגמת השיפור והלילה גברה על שיקאגו, 83:82, וקטעה רצף של 3 הפסדים רצופים. דריק רוז יכול היה להכריע את המשחק עם הבאזר לטובתם של השוורים, אבל החטיא והשאיר את החיוכים על פניהם של הקבוצה האורחת.

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק