2 המלצות WINNER ליום רביעי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורסל מהיורוליג. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום רביעי 19 ינואר 2011
אור מויאל

 משחק מספר 38: אפס פילזן – סיינה 3+. ההימור: 1

סיינה ואפס פילזן שנפגשו בשנה שעברה באותו שלב במפעל מוצאות את עצמן פותחות את הטופ 16 כשהן נפגשות שוב ראש בראש. שתי הקבוצות לא הצליחו בעונה שעברה להעפיל לשלב רבע הגמר ומקוות שהשנה זה יגמר בצורה שונה מבחינתן.

סיינה תחסר את בו מקלאב שיעדר עקב פציעה ברגל. אפס פילזן שמגיעה מהמקום הרביעי בביתה עם מאזן של חמישה ניצחונות וחמישה הפסדים עדיין לא הפסידה העונה בביתה ואת כל חמשת ניצחונותיה בשלב הראשון היא השיגה בביתה, מנגד, סיינה עלתה מהמקום הראשון בבית שלה עם מאזן של שמונה ניצחונות ושני הפסדים כשאת שני ההפסדים היא רושמת במשחקי חוץ שונים כשאחד מהם הוא מול פנרבחצה שמשחקת באותו אולם שאפס פילזן משחקת.

אפס פילזן החתימה לאחרונה את פליפ מארי האמריקאי שהיה חלק בלא פחות משמונה קבוצות ב-NBA והוא ינסה לעזור לטורקים לסיים לפחות שלב אחד מתקדם משנה שעברה.

אצל אלופת איטליה החיזוק הגיע בשמו של מארקו יאריץ' הסרבי ששיחק בשנה שעברה בריאל מדריד וגם הוא שיחק בחלק נכבד מהקריירה שלו ב-NBA.  סיינה קבוצת ההגנה הטובה ביורוליג כשהיא סופגת בשלב הבתים הראשון 66.1 נקודות בלבד בממוצע למשחק. בעונה שעברה כל אחת מהקבוצות ניצחה בביתה את השנייה.

משחק מספר 33: ריטאס וילנה8+  - פנאתנייקוס. ההימור: 2

המשחק הראשון שיפתח את הטופ 16 יפגיש את ריטאס וילנה שתארח את פנאתנייקוס. ריטאס וילנה העפילה לטופ 16 בעזרת שלושה ניצחונות רצופים בסוף שלב הבתים הראשון ובכך הצליחה לסיים במקום הרביעי עם מאזן שלילי של ארבעה ניצחונות וששה הפסדים.

אלופת יוון, פנאתנייקוס, עשתה את המוטל עליה והעפילה מהמקום הראשון בבית כאשר מאזנה בסוף שלב הבתים עמד על שבעה ניצחונות ושלושה הפסדים.

פנאתנייקוס תחסר את הסנטר אלכס מאריץ' אך תקבל בחזרה את מייק באטיסט שחזר מפציעה.
אצל הליטאים נערכו לא מעט שינויים בפגרה לאחר שנאלצה להיפרד משארונאס יאסיקביציוס שעזב לפנרבחצה, בנוסף לג'רי גונסון שעזב את הקבוצה.  במקומם הגיע סימאס יאסיטיס שחזר לקבוצה בה הוא שיחק משנת 2001 עד שנת 2006 , זה יהיה משחק היורוליג הראשון של יאסיטיס מזה שנתיים.

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק