ורשביאק ייפגש עם ראג'וב

יו"ר הוועד האולימפי בישראל ייפגש ביום חמישי עם מקבילו הפלשתינאי. מטרת הפגישה היא לקבוע דרכי פעולה ושיתוף פעולה בין הצדדים בעתיד, ולנסות לבנות את הדרך להקל על הספורטאים הפלשתינאים לבנות את תשתית הספורט

יום רביעי 19 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

יו"ר הוועד האולימפי בישראל צבי ורשביאק והמנכ"ל אפרים זינגר יצאו היום ללוזאן, שם יפגשו מחר בבוקר (יום חמישי) במשרדי הוועד האולימפי הבינלאומי לפגישה מיוחדת עם ג'בריל ראג'וב יו"ר הוועד האולימפי הפלשתינאי.

את הפגישה יפתח נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי ד"ר ז'ק רוגה שישאיר את הצדדים לשיחה בהשתתפות אנשי הוועד האולימפי הבינלאומי האחראים על הנושאים הבינלאומיים ויצירת שיתופים בינלאומיים.

"מטרת הפגישה היא לקבוע דרכי פעולה ושיתוף פעולה בין הצדדים בעתיד, ולנסות לבנות את הדרך להקל על הספורטאים הפלשתינאים לבנות את תשתית הספורט האנושית והפיזית ולאפשר להם נגישות למחנות אימונים. במקביל ננסה למצוא דרך לפתח פרויקטים משותפים של ספורטאים ישראלים ופלשתינאים שיובילו את שני הוועדים האולימפיים ואת שני הצדדים ליצירת הבנה וידידות" אמר אפרים זינגר מנכ"ל הוועד האולימפי בישראל.

ספורטאי הטקוואנדו בת אל גטרר אלופת אירופה, אניה מירקין, מוטי לוגסי מדליסט הארד מאליפות אירופה וגילי חיימוביץ' מדליסט הזהב ממשחקי הנוער בסינגפור, יחד עם מאמן השנה יחיעם שרעבי יטעו מחר לכבוד ט"ו בשבט (יום חמישי 10:00 ) גינה אולימפית בבית החולים ספרא לילדים בתל השומר, במסגרת פעילות למען הקהילה בפרוייקט רוש מושיטה יד, של חברת התרופות רוש.

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק