הישג ענק: רמלה ברבע הגמר

יורוקאפ: אליצור רמלה השיגה ניצחון גם בגומלין 57:60 מול דינמו מוסקבה, שהפסידה בבית לאחר שנה וחצי מוצלחות. ווילנגהאם הצטיינה עם דאבל דאבל של 17 נק' פלוס 16 ריב'. עדן ענבר: "הישג ענק ובלתי נתפס"

יום חמישי 20 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

הישג ענק: אליצור רמלה השיגה ניצחון ענק 57:60 על אדמת רוסיה מול דינמו מוסקבה במסגרת משחק הגומלין בשלב שמינית הגמר והעפילה לשלב רבע הגמר ביורוקאפ.

משחק נהדר של ווילנגהאם עם 17 נק' פלוס 16 ריב' הייתה גדולה מדי על הרוסיות ביחד עם 15 נק' של רייט. שיי דורון הישראלית הוסיפה 14 נק'. בשורות הרוסיות בלטה קוזינה 16 נק'.

בשלב הבא של המפעל מחכה גראן קנרייה הספרדית, המוכרת בעיקר מלפני מעל עשור כאשר ניצחה את רמת השרון בגמר. הניצחון הזה הוא בהחלט צעד נהדר לעדן ענבר שהופך להיות מאמן מוביל בכדורסל הישראלי ומראה את היכולות שלו בזירות הגבוהות ביותר. 

מאמן אליצור רמלה, עדן ענבר אמר לאחר הניצחון: "ניצחון הכי גדול בקריירה שלי. עשינו דבר ענק, מגיע קרדיט לכולן. רק העבודה של כולם ביחד עזרה לניצחון".

אורנית שוורץ הוסיפה: "ההרגשה אדירה, יש הרבה לחץ שהשתחרר לאחר הניצחון. המאמן היה נרגש וכך גם אנחנו. ועוד לנצח כאן בקור הרוסי זה הישג מצויין עבורנו. אנחנו מאמינות בדרך".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק