3 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מישראל ומאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 21 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 2 - מכבי ג'ת אל אהלי - הפועל נצרת עילית - X (יחס 2.65)

משחק בין שתי קבוצות תחתית בליגה הלאומית כשאל אהלי מדורגת במקום ה-13 בטבלה עם שני הפסדים רצופים בליגה, 4-0 לנס ציונה ו-6:2 מול ראשון לציון בבית. היא ספגה בשלושת ההפסדים האחרונים שלה 14 שערים ! 

נצרת עילית שתתמודד מולה היום, חלשה ממנה והיא מדורגת במקום הלפני אחרון, במקום ה-15 בטבלה. היא מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדי ליגה בארבעת המשחקים האחרונים בליגה ובסך הכל עם ארבעה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. 

אל אהלי ניצחה בסיבוב הקודם בנצרת עילית  2-1 ובגביע הטוטו ניצחה נצרת עילית 1-0 בבית והן נפרדו בתיקו מאופס במשחק באל אהלי. 

יהיה משחק צמוד מאוד לדעתי. שתי הקבוצות מאוד חלשות. אל אהלי אולי מעט יותר טובה אבל אבל אי אפשר לסמוך על קבוצה שספגה עשרה שערים בשני המשחקים האחרונים שלה. הסימון שלי כאן הוא X ואפשרי ביותר גם הפתעה עם ניצחון של נצרת. אני בכל מקרה מסמן כאן X.

משחק מס. 3 - עירוני רמת השרון - מכבי הרצליה - 1 (יחס 1.50)

רמת השרון מוליכה את הטבלה ביתרון של 4 נק' על פני הפועל כפ'ס. היא מגיעה למשחק היום אחרי שישה ניצחונות ליגה רצופים ובסך הכל היא עם שני הפסדים במהלך 18 המשחקים האחרונים שלה כשגם הם לא היו במסגרת הליגה. הרצליה מהצד השני במקום השישי בטבלה עם תיקו במחזור האחרון מול בת ים והפסד לפני כן מול הפועל הרצליה., זאת אחרי שלושה ניצחונות רצופים. 

רמת השרון ניצחה בסיבוב הקודם בהרצליה בתוצאה 1-0 ובכושר שלה אני מהמר שהיא תעשה שוב את המוטל עליה ותנצח גם את המשחק הזה.

משחק מס. 6 - אינגלוסטד - דואיסבורג - 2 (יחס 1.75)

ליגה שניה בגרמניה: אינגלוסטד חלשה מאוד והיא במקום הלפני אחרון בטבלה. היא הפסידה במחזור האחרון 2-0 לאוגסבורג כשבשלושה משחקי ידידות לפני כן היא רשמה שני ניצחונות ותיקו על קבוצות חלשות בסך הכל, שניים מטורקיה ואחד מהליגה השלישית בגרמניה.

דואיסבורג מתמודדת על העליה לליגה הראשונה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי 4-1 גדול על אוסנאברוק, כשגם במשחקי הידידות היא שיחקה יפה ואף ניצחה ת ורדר ברמן 4-1. התוצאה הזו חזרה גם במשחק הקודם בין השתיים בסיבוב הקודם, וגם לפני שנתיים התעללה דואיסבורג באינגלוסט. אני ממשיך עם המומנטום שלה ומסמן כאן 2.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק