ניבאלדו לא התאמן. סבן בלם

מכבי תל-אביב ערכה הבוקר את האימון המסכם לקראת משחק הליגה בשבת (19:30) מול מ.ס אשדוד. הבלם הברזילאי לא התאמן גם הבוקר ואיווניר צפוי לפתוח עם במרכז ההגנה עם קלמי סבן ואבי סטרול. קולאוטי ובוזגלו בהרכב

יום שישי 21 ינואר 2011
ארז דיקפלד

בעוד 24 שעות ישוב מוטי איווניר לראשונה אל כר הדשא בבלומפילד בתור חלק פעיל ממכבי תל-אביב. משחקו הראשון על הקווים כמאמן הקבוצה יהיה בשעה 19:30, כאשר מכבי תל-אביב תארח את מ.ס אשדוד.

לאחר הניצחון 3:1 בשבוע שעבר בסכנין, הצהובים מצפים לנצח בפעם השלישית ברציפות, אבל דווקא החלק היותר יציב של הקבוצה העונה, ההגנה, צפויה מחר להחסיר את העוגן שלה, הבלמים ניבאלדו סנטנה וסאבו פאביצ'ביץ'.

בעוד המונטנגרי לא ישחק בעקבות צבירת 5 כרטיסים צהובים, הבלם הברזילאי ניבאלדו סנטנה עדיין לא התאושש מהפגיעה בשבוע שעבר בסכנין והוא צפוי שלא לשחק. ניבאלדו לא התאמן גם הבוקר באימון המסכם, אבל בקבוצה עדיין ישנה האמונה שניבאלדו יוכל לשחק.

אם הברזילאי אכן יישאר מחוץ להרכב, צפוי לתפוס את מקומו קלמי סבן, שבאימון המסכם הבוקר תורגל בעמדה זו. את מקומו של סבן באגף ימין יתפוס דור מלול, ויואב זיו ימשיך בצד שמאל של ההגנה.

גם בקישור ייאלץ להסתדר מוטי איווניר ללא הקשר גל אלברמן, שלא התאמן השבוע באופן סדיר בעקבות מחלה והוא ככל הנראה ייפתח את המשחק על הספסל. את מקומו יתפוס גיז'רמו ישראלביץ', שישחק בקישור האחורי לצידו של ג'יבריל סידיבה. 

את חוליית ההתקפה ישלימו אלירן עטר, חאריס מדוניאנין, והצמד מאור בוזגלו ורוברטו קולאוטי, שזוכים לקרדיט בהרכב לאחר שהיו אחראים לשינוי שחל לטובה על משחקה של מכבי ב-20 הדקות האחרונות במשחק הליגה האחרון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק