ממפיס תנצח את הכבשה השחורה?

יוסטון רוקטס ניצחה את ממפיס בכל שבעת המשחקים האחרונים בינהן, ותנסה לעשות זאת גם הלילה כשתתארח אצלה. אבל ממפיס בתנופה ותשאף להמשיך לנצח

יום שישי 21 ינואר 2011
שלמה חסיד
יוסטון רוקטס ניצחה בכל שלושת המשחקים האחרונים שלה, ובכל שבעת המשחקים האחרונים מול ממפיס גריזליז, שאצלה היא תתארח הלילה. כרגע ממפיס עברה את יוסטון בטבלת המערב, והיא נמצאת במקום התשיעי אחרי פורטלנד שבמקום השמיני, בעוד יוסטון נמצאת במקום העשירי.

ביום רביעי הביסה יוסטון את ניו יורק 89-104, וביום א' היא תשחק מול אורלנדו בתקווה להגיע אליה במלוא התנופה. לואיס סקולה הביג מן של הקבוצה אמר: "אנחנו רוצים להגיע לאורלנדו אחרי ארבעה ניצחונות רצופים ואנחנו יכולים לעשות את זה, עם כל הכבוד לממפיס המארחת".

בשבע המשחקים האחרונים בין שתי הקבוצות יוסטון ניצחה בהפרש ממוצע של 15.6 נק' כשהיא קולעת בממוצע 106.7 נק'. הרוקטס ניצחו בממפיס בכל שלושת המשחקים האחרונים, וב-3 בדצמבר ניצחה שם 111-127. אלא שהחודש הזה האחרון היה מצוין מבחינת הגריזליז שניצחו את הלייקרס, אוקלהומה, יוטה ודאלאס 

ביום רביעי ממפיס הפסידה לניו אורלינס אחרי הארכה 102-103, אחררי שהפסידה יתרון 15 נק' בחצי השני. צח רנדולפ כוכב הקבוצה שסיים עם 17 נק' ו-10 ריב' הסביר את ההפסד :"אנחנו פשוט לא יודעים לנצח משחקים צמודים".

משחק מספר 23: ממפיס גריזליס - יוסטון רוקטס (4+). ההימור: 2

צילום: GETTYIMAGES  

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק