כפס בורחת מהתחתית

הפועל כפ"ס ניצחה בחוץ את מועדון ספורט אשדוד 4:2. מקרייב כבש לאשדוד את הראשון, שריקי את השני (7, 10) יבואה ודה סילבה השוו תוך 3 דקות (24, 27) יבואה עם שלושער השלים מהפך.

שבת 23 פברואר 2008
מערכת TELESPORT

מועדון ספורט אשדוד הגיעה למשחק כאשר היא ידעה שהיא חייבת ניצחון כדי להמשיך את המומנטום הטוב שלה מהניצחון על סכנין ופתחה את המשחק בסערה בדקה ה-7 מקרייב כבש את הראשון מתוך הרחבה.

לא עברו 3 דקות ועידן שריקי הכפיל את תוצאת המשחק ו0:2 לאשדוד לאחר שהשתלט על כדור שניתז מרגלו של השופט: שי שטרית וכבש בקלות.

בדקה ה-24 אלי אוחנה ביצע חילוף כאשר הכניס את בילי גונזאלס במקומו של עידן שום, ואכן זה היה חילוף מנצח: גונזאלס בעט כדור חזק לכיוון השער אג'יי הדף היישר לרגליו של יבואה שבדקה זו התחיל במסכת שעריו 1:2

גם כפ"ס לא חיכתה יותר מידיי ו3 דקות לאחר מכן דה סילבה קבע שיוויון לאחר בישול של ג'יזרמו ישראלביץ'. במחצית השניה המשיכו חניכיו של אלי אוחנה את התנופה ובדקה ה-55 יבוא כבש את שערו השני במשחק בנגיחה, ובדקה האחרונה ניצל שוב פעם יבואה טעות קשה של גונזאלס מאשדוד וקבע את תוצאת המשחק 4:2 לכפ"ס שמתרחקת משמעותית מקבוצות התחתית

הרכבים:

מ.ס. אשדוד
הרכביםמ.ס. אשדוד: סמי אג'יי; ליאור ראובן, כרסטיאן גונסאלס, יישה ודראן, אדיר טובול; יוסי אופיר, משה אוחיון, דוד רביבו, אחמד קסום; עידן שריקי, דימיטאר מקרייב.

הפועל כפ"ס: אוהד לויטה; אורי אוזן, דוגאלס דה סילבה, גיל קין, ליירה גונסאלבש; עידן שום (גונזאלס 24), יעוזה אבובקרי, בן לוז, גיז'רמו ישראלביץ'; מאור מליקסון, סמואל יבואה.


מחצית ראשונה:

דקה 7, מקרייב העלה את אשדוד ל0:1:
מקרייב כבש בנגיחה לאחר שקיבל כדור שהוגבה לרחבת כפ"ס ויתרון מהיר לאשדוד

דקה 10: עידן שריקי הכפיל את היתרון 0:2: דוד רביבו בעט אל עבר השער, הכדור פגע בשופט שי שטרית והגיע היישר לעידן שריקי שמתוך הרחבה כבש את השער השני לזכותה של אשדוד

דקה 24, יבוא מחזיר את כפ"ס למשחק 1:2: גונזאלס שרק נכנס למשחק כמחליפו של עידן שום, בעט לכיוון השער, אג'יי הדף היישר לרגליו של יבואה שכבש.

דקה 27, דה סילבה משלים שיוויון דרמתי 2:2: גיז'רמו ישראלביץ' הרים כדור קרן מדויק היישר לראשו של דה סילבה שללא הפרעה נגח וכבש את השיוויון

מחצית שניה

דקה 55, מהפך מושלם של כפ"ס 3:2: יבוא קיבל כדור מדוייק היישר לראשו בתוך הרחבה ונגח פנימה, מהפך מושלם.

דקה 69: גיז'רמו ישראליביץ' מכפ"ס וליאור ראובן מאשדוד הורחקו בכרטיס אדום והשאירו את שתי הקבוצות ב10 שחקנים לאחר התנגשות בין שניהם.

דקה 90: אשדוד עם הזדמנות גדולה להשוות כאשר שריקי קיבל כדור 6 מטרים מהשער בתוך הרחבה אבל נגח ס"מ מהעמוד.

דקה 90, יבואה משלים שלושער, 4:2: יבואה ניצל טעות של גונזאלס, השתלט על הכדור ובקלות כבש והשלים שלושער פרטי מדהים.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק