6 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על ששה משחקי כדורגל מהפרמייר ליג. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

שבת 22 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 ליגה אנגלית:

משחק מס. 28 - וולבס - ליברפול - 2 (יחס 1.95)

אז מסתבר שגם מאמן חדש כרגע לא מצליח לעזור לליברפול כשבשני המשחקים שהוא אימן אותה הוא הפסיד 2-1 לבלקפול וסיים בתיקו 2-2 מול אברטון במחזור האחרון. בסך הכל הפסידה ליברפול בשלושה משחקים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. ליברפול מדורגת במקום ה-13 כרגע בטבלה. הפעם ליברפול יוצאת למשחק חוץ שעל הנייר אמור להיות קל בסך הכל. היא מתארחת אצל וולבס שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי 5-0 גדול בגביע על דונקסטר כשבליגה היא אחרי שלושה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה עם שני ניצחונות כאשר אחד מהם.. היה בליברפול 1-0 משער של ווארד. וולבס תחסר למשחק היום את קראדוק, גוודיורה ואת אלוקובי המושעה כאשר ליברפול תשחק ללא ג'ו קול, קאראגר וללא סטיבן ג'רארד. ליברפול קיבלה יחס מאוד גבוה על המשחק הזה, אפילו במועצה כבר לא מאמינים בה. אני בכל זאת הולך עם ליברפול כי באמת הגיע הזמן שהיא תתעורר. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 38 - אברטון - ווסטהאם - 1 (יחס 1.40)

אברטון מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מסיימת בתיקו 2-2 מול ליברפול במחזור האחרון כשהיא הוליכה כבר 2-1. לפני כן ניצחה אברטון בשני משחקים רצופים, 5-1 בגביע את סאות'נד ובליגה 2-1 מול טוטנהאם. היום אברטון מארחת את סוגרת הטבלה, קבוצות של אברם גרנט, ווסטהאם שמפסידה במחזור האחרון 3-0 לארסנל זאת אחרי שני ניצחונות במסגרת משחקי גביע מול בירמינגהאם ומול בארנסלי, כשבליגה ווסטהאם אחרי שני הפסדים רצופים בהם היא סופגת שמונה שערים. אברטון בהרכב כמעט מלא היום. היא תחסר את לואיס סאהה לעומת ווסטהאם שמגיעה למשחק היום פצועה מאוד והיא ללא אילונגה, מקארתי, ג'ייקובסון ודה קוסטה הפצועים כאשר גם ויקטור אובינה מושעה. ווסטהאם בדרך לליגה השניה, גם את המשחק הזה אני צופה שהיא תפסיד.

משחק מס. 41 - בלקפול - סנדרלנד - X (יחס 2.70)

בלקול מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, כשבמחזור האחרון היא מפסידה 3-2 בווסט ברומיץ'. היום תארח בלקפול את סנדרלנד שמדורגת במקום השישי בטבלה כשזו משיגה תיקו במחזור האחרון מול ניוקאסל, זאת אחרי הפסד בגביע 2-1 בבית מול נוטס קאונטי מהליגה השניה. בלקפול תשחק היום ללא גילקס, הארווד וכריס בשאם, סנדרלנד תחסר את החלוץ שלה וולבק כאשר גם מאייר קאטמול, מנסה, טרנר וקמפבל יעדרו. יהיה משחק צמוד,  אבל בכושר של בלקפול, יש אפשרות שהיא תפסיד פעם נוספת. אני מסמן כאן X עם גיבוי קל ל-2.

משחק מס. 43 - ניוקאסל - טוטנהאם - 2 (יחס 1.95)

אחרי ניצחון יפה על ווסטהאם 5-0 בבית ניוקאסל (9) לא נראית כל כך טוב בשבוע האחרון כשהיא מפסידה בגביע 3-1 בסטיבנייג' ובמחזור האחרון היא נפרדת בתיקו 1-1 מול סנדרלנד. ניוקאסל שיחקה ארבעה משחקי חוץ במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, הפסידה שניים, ניצחה שניים וסיימה בתיקו במשחק נוסף. טוטנהאם שתשחק מולה היום מדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא נפרדת בתיקו מאופס ומכובד מול מנצ' יונייטד במחזור האחרון, זאת אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים קודם לכן. בסך הכל טוטנהאם הפסידה משחק אחד מתוך 13 המשחקים האחרונים שלה. ניוקאסל תחסר למשחק היום את אלן סמית, אנדרו קארול ואת האטם בן ערפה. טוטנהאם מהצד השני תשחק ללא האדלסטון וללא לדלי קינג. ניוקאסל קבוצה מאוד לא יציבה. טוטנהאם נראית טוב יותר ממנה ולדעתי היא תשיג פה ניצחון חוץ יפה.

משחק מס. 45 - פולהאם - סטוק סיטי - 1 (יחס 1.95)

פולהאם מדורגת במקום ה-15 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו 1-1 מול וויגאן במחזור האחרון, זאת אחרי שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים קודם לכן ועוד ניצחונות יפים מאוד. 6-2 על פטרבורו בגביע, 3-0 על ווסט ברומיץ ו-2:0 בסטוק בליגה. פולהאם מארחת היום את סטוק שמגיעה למשחק היום אחרי שהיא מדיחה בקושי רב את קרדיף בגביע אחרי הארכה. בסך הכל ניצחה סטוק בשלושה משחקים במהלך חמשת משחקי הליגה האחרונים שלה. סטוק אגב הפסידה בשבעה משחקים מתוך 11 משחקי החוץ האחרונים שלה. פולהאם תחסר היום את בובי זאמורה כאשר סטוק תשחק ללא סידיבה וללא גודיונסון. סטוק חלשה במשחקי החוץ שלה, פולהאם נראית בסך הכל לא רע. לדעתי היא תנצח את המשחק הזה.

משחק מס. 69 - אסטון וילה - מנצ' סיטי - 2 (יחס 1.80)

הוילה מגיעה למשחק היום כשהיא במקום ה-17 בטבלה עם אותו יחס השערים והנקודות כמו לוויגאן שמתחת לקו האדום. הוילה מסיימת בתיקו במשחקה האחרון מול בירמינגהאם והיא בסך הכל מנצחת פעם אחת בלבד במהלך עשרת משחקי הליגה האחרונים שלה בהם היא מפסידה בשישה משחקים וגם סופגת לא מעט אגב. הסיטי מהצד השני בכושר מצויין. הם מנצחים במשחק האחרון 4-2 את לסטר בגביע כשבסך הכל היא מגיעה למשחק היום אחרי שבעה משחקים ללא הפסד במהלכם היא מנצחת בחמישה משחקים. הסיטי אגב לא הפסידה בשמונת משחקי החוץ האחרונים שלה, בהם היא ניצחה בארבעה וסיימה בארבעה נוספים בתיקו. הוילה תחסר למשחק היום את שטפן אירלנד הפצוע ואת אמיל האסקי המושעה. הסיטי ישחקו ללא מיקה ריצ'רדס וללא מריו באלוטלי. הוילה חלשה מאוד, הסיטי בכושר נהדר. הסימון שלי כאן הוא 2.

צילום: GETTYIMAGES

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק