גברי: בלי שמיר אין עתיד לפת

יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, גברי לוי מגיב לכתבה שפורסמה אתמול באתר ומבהיר: "לא ביקשתי שיחזירו אותי להפועל פ"ת. רק אמרתי שאם מאיר שמיר ירצה אני אעזור לו לייצב את הקבוצה. נשבעתי לעצמי ולאשתי שלא אחזור לכדורגל"

יום ראשון 23 ינואר 2011
אסף בילגורי
 יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר, גברי לוי, ששימש בעבר גם כיו"ר הפועל פ"ת, התייחס היום לפירסום בסוף השבוע ב-telesport אודות המכתב ששלח לאוהדי הפועל פ"ת על רצונו להחזיר את מאיר שמיר לקבוצה ולהחזיר כביכול גם את עצמו לפעילות.

בשיחה עם telesport הבהיר גברי לוי: "לא ביקשתי לחזור להפועל פ"ת ואני לא רוצה שיחזירו אותי להפועל פ"ת. כל מה שאמרתי הוא שאני רוצה להחזיר את מאיר שמיר להפועל פ"ת. אם הוא ירצה שאני יעזור לו לייצב את הקבוצה, אני מוכן".

לוי, הבהיר עם זאת: "מאיר שמיר לא צריך אותי. אני גם לא יודע אם גיא שמיר וגיא לוי יסכימו להיות בהפועל פ"ת. אני אדם עסוק מאוד, עברתי הכול בכדורגל ונשבעתי לאשתי ולעצמי שלא אחזור יותר. כל מה שהצעתי היה רק למטרה אחת, למען הפועל פ"ת שלי, של שמיר, של סטלמך, קופמן, ויסוקר ואחרים, שהביאו את האגודה לתהילה. רק מאיר שמיר מסוגל להחזיר עטרה ליושנה. בלי מאיר שמיר אין הפועל פ"ת".

הידיעה שפורסמה ב- telesport בסוף השבוע עוררה הדים רבים ואנשים רבים שוב רשמו תגובות נגד מאיר שמיר. מקורביו של איש העסקים מספרים כי הוא אינו שוקל בשום אופן לשוב לפעילות במועדון. יש לחזור ולציין כי חלק גדול מאוהדי הקבוצה מתנגדים לשובו של שמיר ואף טוענים ששמיר עדיין מעורב במועדון מאחורי הקלעים.

למי ששכח, הפועל פ"ת מדורגת היום במקום ה-14 בליגת העל, מקום ממנו מגיעים למבחני ההישרדות. בשבת תארח הקבוצה את מכבי ת"א. למרות המצב הקשה בתחתית, בהפועל פ"ת ממשיכים במגמת השחרורים ונראה כי המשוחרר הבא יהיה הבלם ישמעל אדו, שהציג יכולת גרועה ביותר במשחקים האחרונים.

כזכור, הקבוצה שיחררה כבר בחלון ההעברות את מלך שעריה דודו ביטון, כמו גם את ג'ונתן אסוס ואת ג'וניור ויסה. מי שחזר לקבוצה אחרי שנות גלות הוא יניב לוזון, הקשר שגדל במועדון הגיע אליה מסכנין והיה אחד ממצטייני הקבוצה בתיקו 3:3 אתמול מול מכבי נתניה.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק