3 המלצות WINNER לשני

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שלושה משחקי כדורגל מישראל. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שני 24 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 55 - הכח עמידר ר'ג - סקציה נס ציונה - 2 (יחס 1.65)

אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף, חזרה הכח להפסיד במחזור האחרון 1-0 במשחק החוץ מול ראשון לציון. היא מדורגת במקום ה-14 כרגע בטבלה והיא תארח היום את נס ציונה שהביסה במחזור האחרון 4-0 קליל את ג'ת אל אהלי. בסך הכל ניצחה נס ציונה בשני משחקים במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה. 

בסיבוב הקודם ניצחה נס ציונה בבית בתוצאה 2-1. מאזן הבית של הכח העונה עומד על שישה הפסדים בתשעה משחקים עם שני ניצחונות ותיקו כאשר נס ציונה בחוץ עם מאזן של שלושה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו ושני הפסדים. נס ציונה מעודדת אחרי הניצחון במחזור האחרון, הכח היא קבוצה מאוד לא יציבה. נס ציונה טובה יותר ולדעתי היא תנצח כאן. הייתי מחזק ב-X.

משחק מס. 56 - מכבי בת ים - הפועל רעננה - X (יחס 2.65)

בת ים מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי תשעה משחקים ללא ניצחון ליגה עם שבע תוצאות תיקו ושני הפסדים. היא תארח היום את רעננה שמדורגת במקום החמישי בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון 2-0 בבית להפועל הרצליה, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים על עראבה בליגה ועל בית'ר כפר סבא בגביע המדינה. 

בסך הכל הפסידה רעננה בשלושה משחקים מתוך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה כשבסיבוב הקודם בבית מול בת ים, היא מנצחת בתוצאה 2-0. מאזן הבית של בת ים עומד על 2-4-3 כאשר רעננה בחוץ עם מאזן של חמישה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו וללא אף הפסד חוץ. בת ים מצטיינת במשחקי תיקו, רעננה לא נראית ממש טוב, ההימור שלי כאן הוא X.

משחק מס. 57 - הפועל ראשון לציון - מכבי באר שבע - 1 (יחס 1.40)

ראשון לציון במקום הרביעי בטבלה והיא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה ניצחונות במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מנצחת בליגה בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים. היא תארח היום את מכבי ב'ש שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשזו מסיימת בתיקו בשני משחקי הליגה האחרונים שלה ובסך הכל מנצחת פעם אחת בארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה. 

בסיבוב הקודם ניצחה ראשון לציון 2-0 בב'ש כשבגביע הטוטו היא עשתה זאת שוב עם 4-1 בחוץ ותיקו 1-1 בבית. מאזן הבית של ראשון העונה עומד על 4-2-3 כאשר מכבי ב'ש בחוץ עם מאזן של שני ניצחונות בתשעה משחקים עם ארבע תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. ראשון בכושר לא רע, היא טובה יותר ממכבי ב'ש ולדעתי היא תנצח כאן.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק