מארי עלה, סודרלינג הודח

אליפות אוסטרליה: אנדי מארי הבריטי, הביס את יורגן מלצר האוסטרי, 6:1,6:1,6:3 והעפיל לרבע הגמר. דולגופולוב האוקראיני הדיח את סודרלינג השבדי. אנדי רם ומייגן שונסי העפילו לרבע גמר הזוגות המעורבים

יום שני 24 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 משחקי היום השמיני באליפות אוסטרליה, נפתחו עם הפתעה אחת גדולה מאוד שעליה חתום אלכסנדר דולגופולוב, האוקראיני הצעיר. דולגופולוב, שהדהים גם בסיבוב הקודם את טסונגה הצרפתי, הדיח הבוקר גם את רובין סודרלינג השבדי כשניצח אותו 6:1, 3:6, 1:6, 6:4, 2:6.

מי שלא נתן שיפתיעו אותו הלילה היה אנדי מארי, שהציג טניס משובח וניצח את יורגן מלצר 6:1,6:1,6:3 במשחק שארך שעה ו-44 דקות בלבד. מארי, שהעפיל בשנה שעברה עד לגמר הגראנד סלאם, ינסה לא להיות הטניסאי הבכיר השלישי שמודח ע"י דולגופולוב המפתיע בסיבוב הבא.

עוד בגברים, גם דויד פרר הספרדי (7) עלה לרבע הגמר לאחר שגבר על הקנדי מילוש ראוניץ' (152) בארבע מערכות 4:6, 6:2, 6:3, 6:4. הספרדי התחיל לא טוב והפסיד את המערכה הראשונה אבל ידע להתאושש בהמשך בדרך למקומו הטבעי. 

אנדי רם ניצח בזוגות המעורבים

ויש חדשות טובות גם בגזרת הישראלים. אז נכון, דודי סלע, שחר פאר וגם אנדיוני הודחו כבר מזמן, אבל אנדי רם עדיין בתמונה בגיזרת הזוגות המעורבים. הבוקר, ניצח רם עם בת זוגתו מייגן שונסי את כריס גוצ'יונה ורנה סטאבס האוסטרלים 5:10,4:6,5:7 והעפיל לרבע הגמרף בו הם יפגשו רם ושונסי את המנצחים במשחק בין ארבידסון ופטצ'ר לבין קירילנקו וזימוניץ.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק