ישראל שובצה עם פולין, בולגריה ולוקסמבורג

גביע פדרציה: הגרלה די נוחה לנבחרת ישראל שנמנעה ממפגש מול דנמרק של ווז'ניאקי. משחקי הבית האירופאי/אפריקאי יתקיימו באילת וייפתחו בתחילת פברואר. שחר פאר תוביל כמובן את ישראל

יום שני 24 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 הגרלה די נוחה קיבלה נבחרת הפדרציה של ישראל, שהתבשרה כי שובצה לבית אחד עם פולין, בולגריה ולוקסמבורג במשחקי הבית האירופי/אפריקאי שייערכו באילת בתחילת פברואר.

ישראל, שובצה לבית ב' עם 3 נבחרות שעל הנייר לא נחשבות לחזקות במיוחד. הנבחרת שעשויה לעשות לישראל את החיים הכי קשים היא נבחרת פולין, למרות שתחסר את אגניישקה רדוואנסקה שלא נכללת בסגל הפולני. מי שכן נכללת בסגל היא אחותה הצעירה אורסולה, המדורגת 201 בעולם. את הנבחרת מובילה מגדה לינט (176 בעולם) ומשלימה אותן קלאודיה ינס ואליסיה רוסולסקה.

נבחרת בולגריה פגשה כבר את ישראל בשנה שעברה, אז הצליחה ישראל לנצח 1:2. הטניסאית הבולטת של בולגריה היא סבטאנה פירונקובה (36 בעולם). מול נבחרת לוקסמבורג, לשחר פאר וחברותיה לא צריכות להיות שום בעיות.

כאמור, המשחקים ייפתחו ב-2 לפברואר. ארבע הנבחרות שתסיימנה ראשונות בכל בית תיפגשנה ב-5 בפברואר לשני מפגשים שיקבעו את שתי העולות לפלייאוף העלייה לבית העליון, שיתקיים באפריל. יתר הנבחרות ישחקו ביום זה את משחקי דירוג. המשחקים יתקיימו במגרשים העירוניים של אילת.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק