ניו ג'רזי מחפשת נקמה

המלצת WINNER NBA: קליבלנד לא ניצחה בחוץ מאז הניצחון על ניו ג'רזי בנובמבר. הלילה הם שוב יתארחו אצלם בניסיון לשחזר את ההישג. כוכב ניו ג'רזי ברוק לופז קלע רק 4 נק' בהפסד לקליבלנד בנובמבר, והלילה הוא ינסה לתקן את הרושם

יום שני 24 ינואר 2011
שלמה חסיד
שחקני  קליבלנד קאבלירס לא ניצחו בחוץ מאז הניצחון על ניו ג'רזי בחודש נובמבר. הלילה הם שוב יתארחו אצל ניו ג'רזי בניסיון לחולל שוב הפתעה ולרשום שם ניצחון.

אנטואן ג'מיסון ואנתוני פרקר  המטירו מטח שלשות על ניו ג'רזי ב-9 בנובמבר, כשקליבלנד ניצחה 91-93. מאז הם בירידה, והניצחון האחרון של קליבלנד בליגה הושג ב-18 בדצמבר - יותר מחודש של הפסדים ברציפות. 16 הפסדים רצופים בסך הכל.

בשבת הפסידה הקבוצה לשיקגו, כשקלעה באחוז של 32.4 בלבד. ג'מסיון קלע 31, אבל הוא היחיד שתפקד בקבוצתו, שעדיין לא התאוששה מעזיבתו של לברון ג'יימס בקיץ האחרון למיאמי. "אם נמשיך לשחק ככה לא נחזור לנצח", אמר ג'מסיון בייאוש אחרי ההפסד. 

ממול הנטס, במאזן של 12-32, אירחו בשבת את דאלאס, והיו קרובים להשיג ניצחון שלישי ברציפות, אבל 6 שניות לסיום נוביצקי קלע וקבע 86-87 לדאלאס. ברוק לופז קלע 24 נק' לקבוצתו - כמו המאזן שלו בששת המשחקים האחרונים שעומד בממוצע על 24.3 נק' למשחק. בנובמבר מול קליבלנד, לופז קלע שיא שלילי העונה של 4 נק' בלבד, וזה כנראה מה שגרם להפסד קבוצתו.  

משחק מספר 82: ניו ג'רזי נטס - קליבלנד קאבאלירס (9+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק