אהבה. זה כל הסיפור

יום לאחר עוד הישג וקצת לפני עוד משחק קריטי, עדי גלסקה מזכירה לאוהדי מכבי חיפה שבשביל אהבה צריך להשקיע ומרוני לוי הם יכולים בעיקר ללמוד

יום שישי 16 פברואר 2007
עדי גלסקה. טור אישי

 אהבה היא הדבר הכי חשוב בחיים, זה מה שמניע את האדם ונותן לו אנרגיות במשך כל היום. אדם שנמצא בזוגיות טובה, נראה טוב, נשמע טוב (ולרוב מריח טוב).

מתי מתחילות הבעיות כשהקשר הופך למובן מאליו, כל אדם שמרגיש בטוח במערכת היחסים שלו מרשה לעצמו לעיתים, לעשות דברים שלא היה עושה בתחילת הדרך.. ככה זה השגרה זה האויב הגדול ביותר, אבל מי שיודע לשמר את הזוגיות ולטפח אותה יוצא מורווח.

בטח חלקכם שואלים למה אני מלאה אתכם במורכבות הזוגיות.. אז לרגל הוולנטין סידר רוני לוי חג אהבה שמח לאוהדי מכבי חיפה.

אלופת רוסיה, צסק"א מוסקבה, עם תקציב גרנדיוזי, יצאה בזול כשסיימה בתיקו 0:0 עם החבורה של רוני מישראל.

כן, רק להזכיר זו אותה חיפה שמדשדשת בליגה אותה קבוצה שחטפה רביעייה ממכבי הרצליה, הפסידה להכח שנאבקת על חייה בליגה שלנו וחטפה שלישיה ממי שככל הנראה תקח העונה אליפות, הקבוצה של ארקדי.

קורה.  כן קורה.  זה לא בושה לומר בייחוד לאחר שלוש אליפויות ברציפות, יש עונה פחות טובה. אבל לא אצל אוהדי מכבי חיפה. הם רוצים עוד אליפות, בצדק התרגלו לטוב, הרי לא יתכן שקבוצה אחרת תיקח אליפות.
 
בית"ר עם תקציב הגדול פי כמה משל חיפה, לא רוצה אליפות, גם אוהדי הפועל ת"א ומכבי ת"א, מסתפקים במועט, אבל אוהדי מכבי חיפה מגיע להם. למה? ככה.

אז זהו שלא. גם ריאל מדריד הגדולה מתקשה בליגה, ושם יש שמות קצת יותר גדולים מיניב קטן ועבאס סואן. וריאל, בניגוד לחיפה, לא לקחה אליפות בשלוש השנים האחרונות.

לידיעת אוהדי מכבי חיפה, הכדורגל הוא ספורט והספורט הוא תחרותי, ככה זה בכל העולם, וכנראה גם בארץ. אבל רוני לוי, זה שקיללתם וזרקתם עליו מטריות, הרגיל אתכם אחרת -  שמכבי חיפה שולטת שליטה אבסולוטית בליגה שלנו, לפחות כך היה בשלוש השנים האחרונות, וכפי שכבר ציינתי בתחילה השגרה היא האויב הכי מסוכן.

עכשיו מה קרה? הרי אוהדי חיפה, שצריכים להיות גאים בקבוצה שלהם, יכולים שוב פעם לקבל שגעת אם מכבי ת"א תכבוש שער ביום ראשון, והרי אנחנו לא רוצים לעצבן אותם.

אני בטוחה שרוני לוי ושחקני חיפה, רוצים לא פחות מאוהדי הקבוצה לנצח ביום ראשון, אבל הכל יכול לקרות הרי בכל זאת הם לא באים לשחק נגד קבוצה של קונוסים. מכבי ת"א לא הפסידה כבר 15 מחזורים, כך שאם היא לא תפסיד גם הפעם זה לא יפתיע.

בתקופה האחרונה לאור היכולת המבישה בליגה התבקשו כל אנשי מכבי חיפה לעשות חשבון נפש, ובצדק. אין ספק שהאלופה לא צריכה לספוג השפלות.

אבל היום מי שצריכים לעשות 'יום כיפור' הם ללא צל של ספק, אוהדי מכבי חיפה.

רוני, אולי אתה טעית. הרגלת אותם לטוב.  מאידך, אולי העונה הזו בדיעבד תסייע למערכת היחסים המורכבת בינכם. כי רק כשאין מעריכים, זה טיבעו של עולם..
צריך להיות ריאלים, הסיכוי של חיפה לקחת העונה אליפות, זה כמו הסיכוי של הפועל פ"ת להישאר בליגה, קיים אך לא אפשרי.

אבל אני בטוחה, שהאוהדים השפויים ביום שאחרי ידעו להעריך את השיגך. כי ככה זה כשאין.

והעונה, צריך לנצל את ההישג האדיר של חיפה באירופה. כי גם במוקדמות ליגת האלופות, כשחיפה שיחקה מול ליברפול, היא לא ביישה אף מועדון פאר באירופה גם כשנאלצה לארח את משחקי הבית בחו"ל (בשל המצב הביטחוני) וגם בשלב הבתים באירופה חיפה הביאה הרבה גאווה.

אז אוהדי חיפה תיהנו מעונה אירופית חלומית, ותזכרו - לא הכל מובן מעליו!
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק