מכת פציעות במכבי תא

דימיטאר ראנגלוב, גיז'רמו ישראלביץ, ניבאלדו וסידיבה סובלים מפציעות שונות והם בספק למשחק הליגה הקרוב של הקבוצה מול הפועל פ"ת. מאמצים בקבוצה להכשיר את ניבאלדו לדרבי בעוד שבועיים

יום שלישי 25 ינואר 2011
שלמה חסיד

דווקא בעיצומה של תקופה טובה של הקבוצה ורצף ניצחונות שהצליח לרשום המאמן החדש מוטי איווניר, פוקדת את מכבי ת"א לאחרונה מכת פציעות שכוללת כמה שחקני מפתח. 

בקבוצה, מתמודדים בעיקר עם פציעתו של ניבאלדו, הבלם הברזילאי המצויין שסובל ממתיחה ברצועת הברך והוא לא יעמוד לרשותו של איווניר בצמד המשחקים מול הפועל פ"ת - בליגה בשבת ובגביע באמצע השבוע הבא. בקבוצה עדיין מאמינים שניבאלדו, יהיה כשיר לפחות לדרבי הגדול מול הפועל ת"א, שייערך בעוד קצת פחות משבועיים.

אולם, ניבאלדו הוא לא הפצוע היחיד שמטריד את מנוחתו של איווניר. רשימת הפצועים בקבוצה כוללת גם את גיז'רמו ישראלביץ, שספג מכה חזקה בשריר התאומים וסובל מחבלה במקום. גם הקשר האחורי ג'יבריל סידיבה סובל מפציעה טורדנית במפשעה וגם אותו מנסים להכשיר לקראת הפועל פ"ת.

שחקן נוסף שהצטרף למסדר הפצועים הוא דימיטאר ראנגלוב, החלוץ הבולגרי שנפצע בשריר הירך במשחק הליגה האחרון מול אשדוד וגם הוא מוגדר בספק. במכבי יכולים להיות מעודדים לפחות מהעובדה שסאבו פאביצ'ביץ, הבלם המונטנגרי סיים את עונש ההשעיה שלו ויפתח מול הפועל פ"ת במרכז ההגנה לצידו של אבי סטרול.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק