אליפות אירופה בכדורעף חופים- בתא

התאחדות הכדורעף האירופית החליטה כי אליפות אירופה 2011 עד גיל 20 בכדורעף חופים תתקיים בישראל. על אירוח האליפות התמודדו גם אוקראינה, פורטוגל וטורקיה, אך באיגוד האירופי העדיפו את ההצעה הישראלית

יום שלישי 25 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

התאחדות הכדורעף האירופית (CEV) החליטה היום כי אליפות אירופה 2011 עד גיל 20 בכדורעף חופים תתקיים בישראל. על אירוח האליפות התמודדו גם אוקראינה, פורטוגל וטורקיה, אך באיגוד האירופי העדיפו את ההצעה הישראלית.

האליפות תתקיים בחוף גורדון בתל אביב ותפתח ב-27 ביולי ותימשך ארבעה ימים. 24 נבחרות גברים ו-24 נבחרות נשים מכ-30 מדינות ייקחו חלק באליפות. לישראל, המארחת תהיה הזכות לשתף שתי נבחרות גברים ושתי נבחרות נשים.

איגוד הכדורעף הגיש את הבקשה לארח את האליפות, רק לאחר שהושגה הסכמה עם אגף הספורט של עריית תל אביב לגבי שיתוף פעולה בהפקת האליפות. 

בחוף גורדון יוקם מתחם מיוחד שיכלול מספר מגרשים ויציעים לקהל. ב איגוד הכדורעף ובעריית תל אביב בוחנים את האפשרות לקיים את משחקי הגמר של האליפות בארגז החול של נמל תל אביב.

יו"ר איגוד הכדורעף יעקב שטופמן אמר: "אני שמח ששוב ישראל זוכה לארח אירוע כדורעף בינלאומי חשוב. יגיעו לכאן נציגים מכ-30 מדינות ביבשת ומעבר לחשיבות הספורטיבית של התחרות יש כאן גם פן תיירותי חשוב למדינת ישראל ולעיר תל אביב. האליפות תהיה אירוע פתיחה מכובד לשנת ה-80 של הכדורעף הישראלי".

 צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק