נמני יתחרה במכבי תל אביב?

בלעדי: אבי נמני, שפוטר ממכבי תל אביב, שוקל לפתוח בית ספר לכדורגל באזור המרכז ולהתחרות במועדונים הגדולים של ת"א והסביבה. מקורב לנמני: "הוא חושב על זה"

יום רביעי 26 ינואר 2011
שלמה חסיד
 אבי נמני שוקל לפתוח בית ספר לכדורגל בשנה הקרובה, ובכך לנסות להפוך לאחד ממגדלי הכשרונות הגדולים בישראל. נמני שוחח באחרונה מספר פעמים עם מספר אנשים בנושא, שנבדק ברצינות.

כזכור, נמני פוטר ממכבי תל אביב לפני כשבועיים ומאז גזר על עצמו שתיקה. עזיבתו של נמני, הסמל הגדול ביותר של מכבי ת"א ב-30 השנים האחרונות, לוותה בטונים צורמים מצד חלק מאוהדי הקבוצה, אולם עזיבתו בסה"כ התנהלה בשקט ומרבית האוהדים קיבלו באהבה את המאמן המחליף מוטי איווניר.

אלא שרבים תוהים מה יעשה נמני בעתיד הקרוב והרחוק. די ברור שנמני יבקש לעסוק בתחום הכדורגל, אולם ספק רב אם ינסה לאמן קבוצה אחרת בליגה העל. אחת האפשרויות שהועלו היא שנמני יחבור לאברהם גרנט ויעזור לו בווסטהאם או בכל קבוצה אנגלית אחרת, בה גרנט יאמן. 

רעיון נוסף שעלה ונחשף כאן הוא שנמני יעמוד בראש בית ספר גדול לכדורגל באזור המרכז, בי"ס שיתחרה בבתי הספר של הקבוצות הבכירות באזור ת"א ושהשחקנים המצטיינים בו ישחקו בליגות נוער, נערים וילדים.

כידוע, אייל ברקוביץ', אחד מגדולי כדורגלני ישראל בדור האחרון, פתח בי"ס לכדורגל בעיר נשר, והוא דואג לגידולם של מאות ילדים ונערים מהאזור. באזור המרכז ישנם לא מעט בתי ספר לכדורגל, כאשר אלפי ילדים ונערים מחפשים בהם את מזלם.

אין ספק שאם נמני יחליט לעמוד בראש בי"ס לכדורגל, יעורר הדבר הדים רבים בעיקר מאחר ואחת המתחרות של בית הספר לכדורגל של נמני תהיה קבוצת מכבי תל אביב שמנהלת גם היא, כמובן, בית ספר לכדורגל.

מקורב לנמני אמר ל- TELESPORT : "זה רעיון שנשקל. אבי חושב על זה, ויותר מזה אין מה להוסיף".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק