2 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום רביעי 26 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 51 - ליברפול - פולהאם - 1 (יחס 1.35)

משחק השלמה בפרמייר ליג. ליברפול הביסה במחזור האחרון 3-0 את וולבס בחוץ, זאת אחרי תיקו ושלושה הפסדים רצופים. פולהאם מהצד השני במקום ה-14 בטבלה עם ניצחון 2-0 על סטוק במחזור האחרון כשהיא אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים. בסיבוב הקודם נפרדו השתיים בתיקו מאופס כשבשנה שעברה ניצחה פולהאם את ליברפול 3-1 אחרי שהפסידה לה בבית 1-0, עונה קודם לכן. ליברפול תשחק היום ללא ג'ובאנוביץ' וקארגר כאשר פולהאם תחסר את אתיו ואת זמורה. פולהאם בכושר לא רע אבל אחרי הניצחון היפה של ליברפול בשבת, אני חושב שזה יקרין גם על היכולת היום. ליברפול לדעתי תנצח כאן.

משחק מס. 54 - ברצלונה - אלמריה (+2) - 1 (יחס 1.55)

חצי הגמר השני בגביע המלך הספרדי מפגיש את ברצלונה אל מול אלמריה כשהפעם ההימור כאן מתחיל עם יתרון של שני שערים לזכותה של אלמריה. כך גם היה במשחק שלה מול ריאל מדריד. ברצלונה מגיעה למשחק היום אחרי שניצחה בקלות 3-0 את סנטאנדר זאת אחרי שהפסידה 3-1 בגומלין לבטיס אחרי 5-0 במשחק הראשון. אלמריה מהצד השני הדיחה את לה קורוניה עם ניצחון כפול עליה כשהיא בליגה אחרי ניצחון 3-2 בבית על אוסאסונה. בארסה תעלה לשחק היום לא דני אלבס וללא סוארז כאשר אלמריה חסרה את אורטיז, רודריגז, אמבאמי ואת אקסייטה. אלמריה בכושר לא רע בסך הכל ומדובר גם במשחק גביע, אך הפעם בניגוד לפעם הקודמת, מדובר במשחק בית של ברצלונה, בו סומכת ברצלונה על התוצאה מאשר על התוצאה, במשחק הגומלין. ברצלונה תעשה את העבודה המוטלת עליה ותנצח את המשחק הזה. בפעם הקודמת אגב שנפגשו הקבוצות, ניצחה בארסה בליגה 8-0. אני מאמין שהיא תנצח כאן שוב בהפרש גבוה. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק