סנסציה: נדאל הודח מאוסטרליה

רפאל נדאל הספרדי המדורג ראשון בעולם, נראה רע במהלך משחק רבע גמר מול דויד פרר. נראה היה כי מתח שריר, ניסה להמשיך, אך הפסיד 6:4 6:2 6:3. פרר מול אנדי מארי בחצי הגמר. זבונרבה וקלייסטרס בחצי גמר הנשים

יום רביעי 26 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

חלומו של רפאל נדאל לזכות בארבעה תארי גראנד סלאם רצופים התנפץ הבוקר לרסיסים במשחק רבע הגמר של טורניר  אוסטרליה מול דויד פרר.

שני הטניסאים הספרדים בוודאי לא שיערו לעצמם שכך יתפתח משחק רבע הגמר במלבורן כשפרר ניצל עד תום את מצבו הבריאותי של נדאל, כדי להדהים של המדורג מספר 1 בעולם.

במהלך המערכה הראשונה נדאל נראה חלש ונראה היה כי הוא מתח שריר. בשלב מסוים נראה היה כי בעקבות הפציעה, נדאל יתקשה לחזור לשחק, אלא שנדאל החליט לנסות ולעשות הכל כדי להבטיח את ההתמודדות בחצי הגמר, כאמור ללא הצלחה. 4:6 לפרר במערכה הראשונה.

פרר שלט גם במערכה השנייה וניצח אותה 2:6. בסוף המערכה השנייה ובתחילת השלישית היה נראה כי הפנומן הספרדי יעדיף לפרוש, אולם נדאל לא ויתר. בזה אחר זה שבר אותו פרר ללא קושי, בעוד נדאל נלחם בכל כוחותיו על כל נקודה. פרר, השביעי בעולם, פשוט הצליח לגרום לנדאל לאבד עוד ועוד כוחות, עד שהתיש אותו לחלוטין ונדאל נקלע לפיגור 3:0 במערכה השלישית. נדאל הצליח לשמור בהמשך על מכות ההגשה, אך הפסיד 6:3  במערכה ובמשחק כולו.

 אלכסנדר דולגופולוב האקוראיני שהיה עד עכשיו הפתעת טורניר אוסטרליה הפתוחה, הודח הלילה מהטורניר על ידי הסקוטי, אנדי מארי, בארבע מערכות. מארי ישחק בחצי הגמר מול פרר.

במערכה הראשונה מארי נשבר פעמיים אבל החזיר עם שלוש שבירות וניצח 5:7. במערכה הבאה היו לסקוטי ארבע אפשרויות שבירה אב הוא ניצל רק אחת וניצח 3:6. במערכה הבאה האוקראיני ניצח בשובר שיוויון 3:7 ובמערכה המכרעת מארי ניצח 3:6 אחרי ששבר פעמיים. 

אצל הנשים קים קלייסטרס הבלגית ניצחה את הפולניה רדוואנסקה 3:6 6:7 ועלתה לחצי הגמר בדרך אלגנטית וקלילה. הפולניה שבה לשחק לראשונה מאז אוקטובר אז הושבתה בגלל ניתוח. 

ורה זבונרבה הרוסיה תפגוש את קלייסטרס בחצי הגמר אחרי שגברה על פטרה קביטובה הצ'כית 2:6 4:6

צילום: GETTYIMAGES


תגובות

f

טלספורט בפייסבוק