בלאט: עכשיו צריך לחזור לפיסגה

יורוליג: דייויד בלאט, מאמנה של מכבי ת"א התייחס ליריבה בשלב הטופ 16, לוטומטיקה רומא ולסיכויים: "כל משחק בית הוא קריטי בשלב הזה". בורשטיין: "למדנו את היריבה". הנדריקס: "חשוב להגן על הבית"

יום רביעי 26 ינואר 2011
אייל כהן

שלב הטופ 16 עולה שלב, כאשר מכבי תל אביב תפתח את משחקיה הביתיים בהיכל נוקיה ותארח את לוטומטיקה רומא האיטלקית. מכבי תנסה להשיג ניצחון ראשון לאחר שהפסידה בשבוע שעבר לברצלונה בחוץ.

דייויד בלאט, מאמנה של מכבי ת"א אמר במסע"ת לקראת המשחק מול רומא: "אין ספק כי כל משחק בית הוא קריטי בשלב הזה ועוד לאחר ההפסד במחזור הראשון זה ידוע. רומא השתפרה לאחרונה והם קבוצה טובה.  המאמן שלהם מצויין ולא יהיה קל מולם".

בלאט הוסיף ואמר: ,אנחנו עובדים קשה ומתכוננים למשחק הזה כמו לכל משחק. אנחנו באים למשחק באגרסיביות מלאה ובתוקפנות עקבית. עובדתית יש לרומא סגל קצר יותר מהרגיל, אבל זה לא אומר כלום. בסך הכל ניצחנו את כל המשחקים שלנו האחרונים חוץ מברצלונה. עכשיו אנחנו צריכים לחזור לפסגה".

גם טל בורשטיין נכח במסע"ת ואמר: "כל משחק בשלב הזה הוא חשוב. אין עלינו לחץ רע, אלא לחץ חיובי. אנחנו דרוכים ומודעים לחשיבות המשחק. אנחנו מתכוננים לכל יריבה בצורה מכובדת כך גם מול רומא".

ריצ'ארד הנדריקס הוסיף ואמר: "אני מקווה שגם מול רומא יהיה לי משחק טוב. חשוב שנשחק טוב ונחזור לנצח. חשוב לנו להגן על המגרש הביתי. רומא היא קבוצה טובה וכישרונית, פשוט צריכים לבוא ולשחק את המשחק שלנו, משם כבר הכל יסתדר". 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי תל אביב כדורסל.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק