פדרמן תסתכל לנו בעיניים

הבוס של מכבי ת"א בכדורסל נתן את האני מאמין שלו בטלוויזיה, אבל אני מתקשה להאמין למה שאמר. פדרמן , אם כל מה שיצא לך מהפה זה תשובות מתחמקות, בפעם הבאה נוותר על התענוג לשמוע אותך

יום חמישי 27 ינואר 2011
שלמה חסיד
דייויד פדרמן, הבוס הכל יכול של מכבי בכדורסל, הגיע אתמול לאולפן של רון קופמן בערוץ הספורט והעניק לו ראיון נרחב על כל דבר שזז. מפיני גרשון ועד פרשת מוני פנאן ועד אבי נמני. פדרמן, דיבר בסוג של גילוי לב ואנחנו הצופים אמורים להאמין למה שאמר אבל אני באופן אישי מפקפק בכל אחת מתשובותיו.

לגבי פיני גרשון, פדרמן אמר שמה שטרף את הקלפים היה התנהגותו בניו - יורק ואני שואל, אם פיני היה לוקח אליפות ומעפיל לפיינל-פור, האם שנה אחרי מישהו במכבי היה מקיז את ראשו? נראה לי שהתשובה לכך ברורה. במכבי הבינו שפיני הוא סוס מת מבחינה מקצועית, אבל שהתנהגותו ממשיכה לבייש את המועדון ועשו את המוטל עליהם כשפיטרו אותו.

לגבי מוני פנאן, פדרמן שב והכריז כי לא ידע שום דבר על פעילותו ואני שואל כיצד ייתכן שמנהל שיודע כל דבר הכי קטן בחברה שלו, לא יודע על כזה בור שחופרים לו מתחת לרגליים. פדרמן יודע להעמיד פני צדיק תמים, אבל צדיקים כבר אין היום וגם תמימים גם כמעט שאין וקשה לי להאמין שבנאדם כל כך מוצלח כמו פדרמן, עדיין מתכסה באיצטלה הזו של "עבדו עליי, שתו לי ובלעו לי". לי נראה שהוא ידע הרבה יותר ממה שסיפר אתמול.

לגבי אבי נמני, פדרמן אמר שלא היה מעורב בכלל בהליך פיטוריו ממכבי. ואני שואל מה בדיוק אמר פדרמן למיץ' גולדהאר בפגישות הארוכות שלהם? שאבי נמני כן צריך להמשיך במכבי? הרי לכולם היה ברור שאבי לא מצליח במכבי ושבסוף העונה הוא עוזב. האם יכול להיות שדווקא פדרמן שמסוכסך קשות עם נמני, לא היה מאלה שדחפו את גולדהאר למהלך למרות שהוא נמנה על חבר לוחשיו?

אבל מה שהכי עיצבן אותי היתה תשובתו של פדרמן לשאלה של קופמן לגבי הפיינל-פור. פדרמן, שימו לב, אמר שהוא לא רואה את ברצלונה כמטרה, העיקר שתהיה מלחמה. ואני אומר לכם שאם דייויד בלאט לא יגיע לברצלונה זה כישלון קולוסאלי ושבמכבי לא יסלחו לו על זה ומספיק לספר סיפורים דייויד, אנחנו לא עד כדי כך תמימים שתזרוק לנו חול בעיניים וכל מילה שתגיד נאמר אמן. לא ענית אפילו תשובה אחת כנה. אז יפה שפינית לך שעה מהלו"ז הצפוף שלך אבל אם כל מה שיצא לך מהפה זה תשובות מתחמקות, אנחנו מוותרים על התענוג.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק