2 המלצות WINNER למשחקי שישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 28 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 13 - קולצ'סטר - פטרבורו - 1 (יחס 2.05)

קולצ'סטר מדורגת במקום ה-11 בטבלת הליגה האנגלית הראשונה. היא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 2-0 מול ברייטון בחוץ, זאת אחרי תיקו מאופס מול האדרספילד בחוץ. בסך הכל ניצחה הקבוצה במשחק אחד בלבד במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה, כשבבית היא דווקא משחקת מצויין ומפסידה רק משחק אחד מתוך תשעת המשחקים האחרונים שלה ומנצחת בשישה. פטרבורו במקום השישי בטבלה כשהיא מנצחת בשלושה משחקים במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה, בהם היא מפסידה בשני משחקי החוץ. בסך הכל ניצחה פטרבורו משחק חוץ אחד מתוך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה, במהלכם היא הפסידה בשלושה. בעונה שעברה ניצחה פטרבורו בשני המשחקים בעונה, 2-1 בבית ו-1:0 בחוץ. בקולצ'סטר ישחק נייתן קלרק את משחק הבכורה שלו בקבוצה. השחקן הגיע מהאדרספילד להשאלה עד תום העונה. מי שלא ישחק היום הם מגנוס אוקונגה, ברייאן וילסון ומרטן נאדסון. להרכב של פטרבורו חוזר היום הקשר לי פרקלינגטון. מי שלא ישחק היום הוא גרנט מקקאן שמושעה. קולצ'סטר נראית טוב במשחקי הבית שלה עד כה אבל באופן כללי היא משחקת חלש מאוד ומנצחת כאמור רק פעם אחת בחודשיים האחרונים. גם פטרבורו לא ממש מרשימה בתקופה האחרונה והמגרש הביתי של קולצ'סטר יהווה לה כאן יתרון משמעותי. לדעתי היא תשיג את המטרה כאן, היא תנצח את המשחק. הייתי בכל זאת מחזק ב-X.

משחק מס. 14 - מילוול - בארנסלי - 1 (יחס 2.00)

מילוול מדורגת במקום העשירי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 4-2 מול לסטר סיטי בחוץ, זאת אחרי שניצחה במגרשה את איפסוויץ' 2-1. בארנסלי מהצד השני במקום ה-13 בטבלה, היא מנצחת במחזור האחרון 2-0 את דונצ'קסטר בחוץ 2-0 זאת אחרי תיקו 1-1 מול סוונסי בבית. בסיבוב הקודם נפרדו הקבוצות בתיקו 1-1. מאזן הבית של מילוול העונה עומד על שבעה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים. בארנסלי מהצד השני משיגה בחוץ מאזן הפוך בדיוק. שלושה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושבעה הפסדים. מילוול תחסר למשחק היום את טוני קרייג, דארן ווארד ואת פול רובינסון. גם ג'וש מקוייד צפוי להעדר. בארנסלי מהצד השני תחסר את המגן סטפן פוסטר. מילוול משחקת טוב מאוד בבית, לדעתי היא תנצל את הביתיות שלה ותגבור על בארנסלי, שאמנם מנצחת במחזור האחרון, אבל במשחקי החוץ שלה היא חלשה מאוד.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק