וויד ולברון במזרח, קובי ודוראנט במערב

NBA: לברון ג'יימס ודווין וויד יפתחו בחמישית המזרח באולסטאר, יחד עם דריק רוז, אמרה סטודמאיור ודוויט הווארד. קובי, דוראנט, כריס פול, כרמלו אנתוני ומינג בנבחרת המערב. והלילה: מיאמי הפסידו לניקס

יום שישי 28 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
 האולסטאר בפתח והלילה, פורסמו החמישיות של המזרח והמערב כפי שהתקבלו על פי בחירת האוהדים. חמישיית המזרח תורכב מהצמד של מיאמי היט - לברון ג'יימס ודווין וויד, שיפתחו לצידם של דריק רוז הנפלא משיקגו בולס, אמרה סטודמאיור, שיהיה השחקן הראשון מהניקס מזה שני עשורים שמשחק באולסטאר וגם דוויט הווארד, הסנטר של אורלנדו.

חמישית המערב תורכב מקובי בראיינט, קווין דוראנט, כריס פול, כרמלו אנתוני ו.. יאו מינג הסיני, למרות שהוא פצוע ולא שיחק כל העונה. מינג, יוחלף ככל הנראה ע"י סנטר אחר אותו יבחר דייויד שטרן, הקומישינר של הליגה.

והלילה, מיאמי היט שעדיין חסרה את כריס בוש ממשיכה להפסיד ונחלה הפסד חמישי בשישה משחקים, הפעם  93:88 בחוץ מול ניו יורק ניקס המשתפרת. דווין וויד היה מצויין והוביל את מיאמי עם 34 נקודות באחוזים מעולים בתוספת 16 ריבאונדים, אך זה לא הספיק מול הניקס, שקיבלו 24 נקודות מאמרה סטודמאיור הנפלא ו-20 מגאלינרי. הניקס, עשתה הגנה מצויינת על לברון ג'יימס, שקלע באחוזים רעים מאוד ורק וויד לא הספיק מול הניקס.

במשחק נוסף הלילה, ניצחה דאלאס בדרבי הטקסני את יוסטון 106:111. דירק נוביצקי הוביל את המנצחים עם 18 נקודות. ג'ייסון טרי הוסיף 15. לואיס סקולה היה מצויין בשורות יוסטון והוליך אותה עם 30 נקודות ו-8 ריבאונדים, אך לא הספיק מול צ'נדלר, נוביצקי וטרי של דאלאס, שעלתה למאזן נאה של 15:30.

במשחק נוסף שנערך הלילה, ניצחה בוסטון בפורטלנד 78:88. ריי אלן הוליך את המנצחים עם 18 נקודות. 17 נקודות של אלדרידג' מפורטלנד לא הספיקו מול המכונה המשומנת של בוסטון שמחזיקה במאזן מעולה של 10:35.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק