יש אור ירוק להחתים חלוץ נוסף

אלי גוטמן התראיין היום לאתר הרשמי של הפועל ת"א וביקש גם להבהיר: "טביב והראל אישרו את הגעתו של פצ'אלקה, אך כרגע הוא אינו מגיע מסיבות שאינן תלויות בנו". אנטון קרמר, חלוץ אוקראיני בן 23 יגיע להיבחן

יום שישי 28 ינואר 2011
אסף בילגורי
 אלי גוטמן, מאמנה של הפועל ת"א ניסה היום להרגיע את הרוחות במועדון ובעיקר את אוהדי הקבוצה, שחוששים מהמחלוקות הניהוליות בין מוני הראל לאלי טביב ודואגים בעיקר בעקבות הסחבת בהחתמתו של פצ'אלקה, בלמה הסלובקי של ז'ילינה.

"אני מבין את הרצון והציפיה של הקהל לחיזוק הסגל אך כרגע הוא אינו מגיע מסיבות שאינן תלויות בנו - אנו ממתינים לתשובה מהמועדון שלו". כך אמר הבוקר גוטמן לאתר הרשמי של הקבוצה, בהתייחסו לסוגיית הבלם.

על פי דיווחים בתקשורת הסלובקית, בז'ילינה סובלים מפציעה של בלם אחר של הקבוצה ומבקשים לחשוב שוב האם לשחרר את הבלם, למרות שיש לו כבר סיכום כספי עם הפועל ת"א. אוהדי הקבוצה מודאגים בעיקר בעקבות העובדה שחלון ההעברות עומד להיסגר ובשל החשש להישאר ללא בלם מחליף ראוי לדאגלס דה סילבה.

לגוטמן, היו גם בשורות טובות באשר לסגל של הקבוצה: "מוני ואלי נתנו לנו אור ירוק להחתים חלוץ נוסף במקום שכטר שנפצע ואנו בודקים אופציות לחיזוק בעמדה הזו. אני מבקש מהקהל לנהוג באיפוק ולתמוך בשחקנים על הדשא כפי שעשו עד כה בצורה הטובה ביותר על מנת לתת לשחקנים רוח גבית. אנו זקוקים לקהל מחר (נגד נתניה, 19:30) בבלומפילד בשיאו".

בקבוצה יגיע להיבחן בימים הקרובים אנטון קרמר, חלוץ אוקראיני בן 23 שמשחק בקבוצה לבוב מהליגה השניה באוקראינה ולזכותו יש העונה שישה שערי ליגה.

השאלתו של שוער המשנה איתמר ניצן נחתמה אמש בין המועדון למכבי הרצליה וניצן הצטרף לסגל באופן רשמי לאחר שחוזהו הופקד בבקרה, למרות זאת אריק ינקו יהיה שוער המשנה במשחק מחר. הקשר האחורי הצעיר רועי גורדנה הושאל אמש להפועל פ"ת עד לסיום העונה.

הפועל ת"א, שסיימה במחזור הקודם בתיקו די מאכזב מול הפועל ק"ש, איבדה את המקום הראשון למכבי חיפה וחייבת ניצחון על נתניה כדי שחיפה לא תברח לה בפיסגה. חיפה, תשחק ביום ראשון משחק חוץ לא פשוט מול בית"ר ירושלים של רוני לוי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק