חלוץ גנאי למבחנים בחיפה

דומיניק אודורו, חלוצה של יוסטון מה-MLS יגיע ביום שבת למבחנים וינסה להרשים את אלישע לוי והצוות המקצועי של מכבי חיפה. מאמצים להכשיר את רפאלוב למשחק מול בית"ר ביום ראשון. ג'ון קולמה יעזוב

יום שישי 28 ינואר 2011
שלמה חסיד
 

מכבי חיפה מוליכה את טבלת ליגת העל ונהנית בינתיים מעונה מצויינת בליגה, אך למרות זאת בקבוצה מבקשים לנצל את חלון ההעברות הנוכחי כדי להתחזק. אחרי צירופים של סיידו יא יא ופילאבסקי הבלם, בחיפה רוצים כעת להתחזק בחלוץ נוסף.

מחר (שבת) ינחת למבחנים בקבוצה החלוץ הגנאי דומיניק אודורו. אודורו, בן ה-25 הוא שחקן חופשי שבילה את רוב הקריירה שלו עד עכשיו בקבוצות יוסטון ודאלאס מליגת ה-MLS. אודורו, סיים את דרכו בקבוצת יוסטון וייתכן שבחיפה יקלטו אותו כדי להעמיק את הסגל.

בקבוצה עושים מאמצים כבירים כדי לנסות ולהכשיר את ליאור רפאלוב למשחק ביום ראשון בטדי מול בית"ר ירושלים. רפאלוב הפצוע, צפוי להיכלל בסגל למשחק מול בית"ר אך בכל מקרה לא יהיה כשיר ל-90 דקות וככל הנראה יפתח על הספסל.

בקבוצה ייפרדו  ככל הנראה בקרוב מג'ון קולמה, שלו יש הצעה מקבוצת וולגה נובוגורוד והוא מבקש לעזוב את חיפה. אלישע לוי, לא מתכוון לעמוד בדרכו של קולמה, שנראה נחוש מאוד לעזוב את חיפה כבר בחלון ההעברות הנוכחי.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק