2 המלצות WINNER לשבת

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקים מהליגה האיטלקית. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

שבת 29 ינואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 46 - לאציו - פיורנטינה - 1 (יחס 1.80)

לאציו כבר הוליכה את הטבלה באיטליה, אבל כמה משחקים חלשים שלה הפילו אותה עד למקום הרביעי בטבלה, במרחק של 7 נק' ממילאן שבמקום הראשון. לאציו הפסידה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, שלושתם בחוץ. בבית היא נראית שונה לגמרי וניצחה בשלושה משחקים מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את פיורה הבינונית שמדורגת במקום ה-11 בטבלה. פיורה אחרי שלוש תוצאות תיקו במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשבחוץ היא משיגה תשעה הפסדים במהלך 12 המשחקים האחרונים שלה. לאציו תחסר היום את ברשיאנו ואת רוקי הפצועים כאשר דיאז וזאראטה מושעים. אצל פיורה, יש את פסקוואל המושעה ואת וראגאס ומוטו הפצועים. פיורה חלשה מאוד בחוץ, דיי בינונית בתקופה האחרונה. לאציו אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה, לא תרשה לעצמה להפסיד פעם נוספת נקודות. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 75 - קטאניה - מילאן - X (יחס 3.05)

קטאניה מדורגת במקום ה-16 בטבלה עם שישה הפסדים במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. בבית היא דווקא לא רעה ומפסידה פעמיים בלבד במהלך כל שנת 2010/11 עד היום. היא תארח היום את מוליכת הטבלה מילאן שמגיעה למשחק היום בכושר טוב אחרי שלושה ניצחונות רצופים. שתי הקבוצות מגיעות למשחק היום פצועות מאוד. קטאניה תשחק ללא אלבארז, יאמה, איזקו, פוטנזה, טרליצי וביאיאנטי. מילאן, מהצד השני, עם מעט יותר פצועים וכולם שחקנים חשובים מאוד: פלמיני, בונדרה, גאטוסו, נסטה, סיידורף, פירלו, בואטנג, זמברוטה ואינזאגי, שמות שבשקט יכלו להרכיב נבחרת שלמה. קטאניה ניצחה את מילאן רק פעם אחת במהלך 11 המשחקים שהיו בין השתיים כשהיא מסיימת מולה בתיקו בשני המשחקים האחרונים. תיקו יחשב גם היום הפתעה ביחס למיקומים של הקבוצות, אבל לאור העובדה שמילאן חסרה היום מאוד, אני מהמר על הפתעה קטנה. אני מסמן כאן X, חזקו ב-2.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק