0:2 לבני יהודה על אשקלון

ליגת העל: במשחק שלא התעלה לרמה גבוהה במיוחד, הצליחו חניכיו של דרור קשטן ללקט את 3 הנקודות בזכות שערים של שלו מנשה (78) ופדרו גלבאן (86)

שבת 29 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
המחזור ה-20 בליגת העל נפתח היום (שבת) באיצטדיון בלומפילד, במשחק בין בני יהודה להפועל אשקלון שהסתיים בניצחון הזהובים 0:2. במפגש הקודם בין השתיים, נפרדו הן בתיקו מאופס וגם היום נדמה היה כי התוצאה תהיה זהה, כשבמשך רוב דקות המשחק לא השכילה אף אחת מהן לסכן את שערה של השניה באופן משמעותי.

בני יהודה היתה עדיפה לאורך המשחק, ורק עמוק בתוך המחצית השניה (דקה 78) השכילה לתרגם את השליטה ליתרון. שלומי לוי שלח כדור לעברו של פיני בלילי ברחבת אשקלון. האחרון העביר שמאלה אל שלו מנשה, שנותר לבדו באגף השמאלי ממנו שלח את הכדור לרשת- 0:1 לבני יהודה.

בדקה ה-86, פדרו גלבאן הכפיל את התוצאה עבור הזהובים. שוב בלילי קיבל כדור מצוין, הפעם באגף שמאל, חדר לרחבה והסיט ימינה לעברו של גלבאן שהגיח מאחור והמשיך את הכדור פנימה. 0:2 לקבוצה של קשטן בסיום.

דרור קשטן סיכם: "אני לא חושב שהתוצאה משקרת. אומנם התפתח משחק לא טוב, אבל אנחנו היינו פחות גרועים. כשנכנסים למאבקים נגד קבוצות תחתית יש לחץ, הרגליים כבדות יותר וגם הראש חושב יותר אז עושים טעויות. זהו ניצחון מאוד חשוב עבורנו. הביטחון העצמי של השחקנים חשוב מאוד, ואחרי ניצחון הביטחון חוזר. אני מקווה שהפעם נמשיך במומנטום".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק