ספאחיה: אני גאה בשחקנים שלי

מכבי ת"א מלקקת את הפצעים מההפסד לטאו ויטוריה הערב (חמישי) בהיכל נוקיה. מאמן מכבי ת"א היה מרוצה מחניכיו למרות ההפסד. ליאור אליהו: "אנחנו לא נשנה כלום"

יום שישי 16 פברואר 2007
שלמה חסיד
אחרי ההפסד הראשון העונה בהיכל נוקיה ביורוליג, במכבי ת"א מנסים להבין איך העבודה הקשה שהשקיעו בעשרת הימים האחרונים ירדה לטמיון.

מאמן מכבי, נבן ספאחיה, אמר אחרי ההפסד: "עשינו הרבה אחרי הגביע, התאמנו קשה וכל השחקנים נתנו 100 אחוז מעצמם ואני גאה בשחקנים ובצוות שלי. זה לא תלוי רק בי, יש גם עניינים של מומנטום למשל, שלא הולך איתנו. לא קלענו את הזריקות החופשיות שלנו, הם קלעו באחוזים מצויינים לשלוש, הבעיה העיקרית שלנו היא לא יכולת או כישרון, אלא בעיקר ביטחון עצמי."


ליאור אליהו: "לא צריך להסביר את המשמעות של המשחק. זה היה חשוב לנו, התאמנו קשה, עבדנו קשה עם אימונים ארוכים מהרגיל כדי לשפר דברים. היה סקור נמוך אבל היה צריך לנצח את זה, בסוף נכנסו להם כמה שלשות מטורפות וזה נגמר. טאו באו לנצח, בניגוד אולי לקבוצות אחרות. אנחנו צריכים לדעת לנצח משחקים גם כשאנחנו פחות טובים. אין לי הסבר לגבי היכולת של הזרים, הם שחקנים טובים ונקווה שהם יעזרו לנו בהמשך. אנחנו בתקופה לא טובה וזה לא סוד. זה בסך הכל זה משחק ראשון, לא נשנה שום דבר. יש לנו משחק ביום ראשון, נעבור אותו בעזרת השם וניסע לרומא לנצח."

ניקולה וויצ'יץ': "שמנו את עצמנו במצב קשה, כשלא נלחמנו על מקום ראשון עוד בשלב הראשון. היינו מאד מוכנים למשחק, אבל הזריקות פשוט לא נכנסו. היו להם אחוזים מדהימים בדקות הראשונות והאחרונות של המשחק וזה מה שהכריע."

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי: "אין לנו שום כוונה להחליף את נבן ספאחיה."

חבר קבוצת הניהול, דייוויד פדרמן: "זה מה שיש, זו התחושה שיש לנו כרגע. שחקנים מאד לוקחים את זה ללב ומאד רוצים, יכלו להיות שזה לא מספיק טוב. זה מה שיהיה עד סוף השנה, נחכה ונראה. היה ברור שצריך לשמור על הבית, לא הצלחנו. אין ספק שאמנחנו לא נריאם טוב. גם אם יש לנו מחשבות לגבי שנה הבאה, בטח לא נגיד אותם עכשיו. נקווה שמה שיש לנו עכשיו יספיק לנו השנה."

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק