ג'ון גרגורי צריך לעזוב את אשדוד

המאמן הכושל של מ.ס אשדוד, דירדר את הקבוצה קשות וצריך לשלם על כך את המחיר. לא יכול להיות שהפרוייקט היפה של ג'קי בן זקן, יופקד בידיו של מישהו שרק פה בארץ ממשיכים ללכת שבי אחרי הקסם המזוייף שלו

יום שני 31 ינואר 2011
שלמה חסיד
 לפני חמש שנים, כשהגעתי לת"א חיפשתי מה לעשות בלילות. יום אחד קיבלתי הדלפה חמה, להגיע לבר בהרצליה, שם חוגג ג'ון גרגורי את יום ההולדת שלו. לא חיכיתי הרבה והגעתי לפאב ה"קוואן". שם, בקומה השניה ראיתי את גרגורי ואת סוכנו, דייויד אבו מלווים בשבע בחורות בלונדיניות, טובות מראה.  על השולחן היו כמויות רציניות של אלכוהול. גרגורי, הרשה לצלמים להנציח את המעמד המביש ולא חשב שמאדם שמציג את עצמו כמאמן כדורגל בפרמייר ליג, מצפים לקצת יותר צניעות.

אני לא מבין את ג'קי בן זקן, אדם שמסתובב כבר כמה שנים טובות בכדורגל שלנו. איך הוא נפל בקסמו של גרגורי ומדוע הוא מפקיד בידיו את הפרוייקט הכל כך יפה שלו? גרגורי כשל  באחי נצרת בשנה שעברה וירד איתה ליגה. מדוע בן זקן לא ראה את זה, והאם הוא חושב שמה שלא היה טוב בשביל אחי נצרת, טוב בשביל מ.ס אשדוד, שבשנה שעברה הגיעה לפלייאוף העליון אצל יוסי מזרחי? 

יש לי חברים קרובים מאוד בקבוצה מעיר הנמל וידוע שיש ביקורת ארסית מאוד על עבודתו של גרגורי. כמה מהעובדים שם מתפללים ליום שבו הוא ישחרר את הקבוצה מהעול שלו, כי הבלוף שלו כבר התגלה וכולם טוענים שהגיע הזמן ללכת הביתה. 

ראוי להבין דבר אחד, ישראל היא המקום האחרון על פני הגלובוס שבה מציעים לאדם כמו גרגורי עבודה בתחום הכדורגל. בכל מקום אחר הוא מוקצה מחמת מיאוס ועם תעשו עליו גוגל באנגלית, תגלו בדיוק במה הוא נתפס בתקופתו באנגליה.

 אם לאדם כזה נותנים לנהל מוסד חינוכי כמו מ.ס אשדוד, שבראש ובראשונה מטרתו לטפח שחקנים צעירים, אז מדובר בשיא השערורייה. אני סומך על בן זקן שהוא יידע מה לעשות בקבוצה שלו. 

בשנים האחרונות הוא הוכיח שאשדוד היא אי של שפיות בים הטימטום שקרוי במקרה כדורגל ישראלי עם בעלי בית הזויים שקונים במיליוני דולרים שחקנים שאפשר לגדל אצלם בבית כפי שעושה בן זקן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק