מכבי תא נאבקת על כל התארים

מכבי תל אביב השלימה את הכנותיה לקראת משחק גביע המדינה מול הפועל פתח תקווה. שבוע לפני הדרבי הגדול של ת"א, ראשי המועדון הגיעו להבנות מול נציגי המשטרה, ומכירת הכרטיסים תחל בשלישי

יום שני 31 ינואר 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב קיימה הערב (שני) את האימון המסכם שלה לקראת משחק גביע המדינה מול הפועל פתח תקווה, שייערך מחר בשעה 20:45 באצטדיון הלאומי ברמת גן. 

מהאימון הערב בקרית שלום נעדר הבלם אבי סטרול, אשר סובל מעומס. ברק יצחק וניבאלדו המשיכו בתהליך ההחלמה שלהם בפיקוח הצוות המקצועי של המועדון. 

הקשר הבוסני-הולנדי, האריס מדוניאנין, יירצה מחר עונש הרחקה בגין צבירת חמישה כרטיסים צהובים ולא יקח חלק במשחק.

מוטי איווניר אמר לאתר הרשמי של המועדון לקראת המשחק: "מכבי ת"א נאבקת בתחילת כל עונה על כל התארים, והגביע מבחינתנו הוא מטרה לכל דבר. מצפה לנו משחק לא קל מול יריבה אותה התקשינו לנצח בשבת וגם מחר צפוי לנו משחק לא קל". 

המאמן המשיך ואמר: "הגביע סיפק בעבר הפתעות ובמסגרתו קבוצות מליגות נמוכות הדיחו קבוצות מהליגה הראשונה. מבחינתנו, המפגש עם קבוצה מהליגה שלנו מהווה משחק לו אנו נותנים חשיבות מירבית".

שבוע לפני הדרבי התל אביבי, ההכנות הלוגיסטיות של הצהובים שיארחו את המפגש, נמשכו גם היום. 

אחרי שהמשטרה לא אישרה את תוכניות האבטחה במגרש, היום התקיימה פגישה נוספת בין מנכ"ל הקבוצה עוזי שעיה, לבין נציגי המשטרה, בסיומה הגיעו הצדדים להבנות, ומכירת הכרטיסים תחל כבר מחר במשרדי 'לאן' המצויים באצטדיון רמת גן, ותפתח בתחילה רק לאוהדי מכבי תל אביב. 

במכבי מעוניינים למכור את הכרטיסים לאוהדי הקבוצה המחזיקים במנויים לעונת המשחקים הנוכחית, וזאת במטרה למנוע מאוהדי הפועל לרכוש כרטיסים ליציעי מכבי. האוהדים הצהובים ביקשו להעמיד בקופות מספר אוהדי הקבוצה שיפקחו על מכירת הכרטיסים רק לאוהדי הקבוצה.

אוהדי הפועל יוכלו לקנות כרטיסים ליציעים 4 ו-5, כשככל הנראה יוצאו למכירה כ-2,000 כרטיסים. ל- 300 מקומות ביציע לא יימכרו כרטיסים, על מנת ליצור חוצץ בין יציעים 6-7 ו-2-3 בהם ממוקמים אוהדי מכבי.

בנוסף, במועדון מקרית שלום החליטו להקדיש את הדרבי לזכרו של שחקן העבר אבי כהן ז"ל. לפני השריקה לפתיחת המשחק ייערך טקס לזכרו של כהן ז"ל, כאשר משפחתו תהיה אורחת הכבוד של הקבוצה.

צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק