גוטמן: אנוח לפחות ארבעה שבועות

מאמן הפועל תל אביב, המאושפז בבית החולים הכרמל אחרי התקף לב, לא יחזור לאמן בחודש הקרוב ולא יצפה במשחקי הפועל תל אביב. על פי בקשת בית החולים חשף אלי גוטמן את מצבו הבריאותי

יום שלישי 01 פברואר 2011
שלמה חסיד
מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן, לא יחזור לאמן בחודש הקרוב. גוטמן שעבר בסוף השבוע  התקף לב, ערך מסיבת עיתונאים והבהיר כי רופאיו הורו לו לנוח בחודש הקרוב.

לפיכך, גוטמן לא יאמן את הפועל תל אביב במשחק הדרבי מול מכבי תל אביב, שבוע לאחר מכן, גוטמן יפסיד את המשחק מול מכבי פתח תקווה בבלומפילד. גם במשחק מול הפועל באר שבע בחוץ, גוטמן יזכה למנוחה. גוטמן לא יאמן, כנראה, גם במשחק העונה מול מכבי חיפה שאמור להיערך בסוף פברואר, או שישוב לאמן סמוך מאוד למשחק.

גוטמן אמר במסיבת העיתונאים: "אני מודה לבורא עולם. מודה לאשתי שהייתה לה התושייה להביא אותי לכאן. רוצה להודות לרופאים שעשו לי את הצינתור, לכל צוות הרופאים, לכל צוות בית החולים. לומדים בחיים כל מיני דברים. אחת השאלות שנשאלו  היא מתי אני חוזר. אני רוצה להדגיש שאני סומך על יוסי אבוקסיס שיודע מה אני עושה. יש לי שחקנים שיודעים את העבודה ושום דבר לא משפיע עליהם".

גוטמן הוסיף: "מדובר במציאות חדשה מבחינתי. אני מקווה לחזור כמה שיותר מוקדם למגרשים. הרופאים הדגישו לי שזה לא הזמן לאמן. עדיף שאני אקח חופש ואני אשמע להוראתם. אני לא מתכוון להגיע למשחקים. לא אעמוד בזה מבחינה בריאותית".

 רופאי בית החולים הציגו צילומי אולטרסאונד של גופו של גוטמן, כולל חסימות עורקים וכד'. רופאיו של גוטמן הדגישו את הגעתו לבית החולים מוקדם, היה מה שכנראה הציל אותו. הרופאים חזרו והדגישו כי אסור לגוטמן להיות בלחץ בחודש הקרוב.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק