5 המלצות WINNER למשחקי שלישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על חמישה משחקי כדורגל מאנגליה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שלישי 01 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 44 - בארנסלי - פרסטון - 1 (יחס 1.60)

בארנסלי מדורגת במקום ה-13 בטבלה כשהיא מפסידה במחזור האחרון 2-0 במילוול, זאת אחרי ניצחון חוץ 2-0 מול דונקסטר בחוץ. היא תארח היום את סוגרת הטבלה פרסטון שמגיעה למשחק אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף ועם ארבעה הפסדים קודם לכן. פרנק נובל שהגיע בהשאלה מווסטהאם יפתח בהרכבה של בארנסלי כאשר פרסטון תיתן הופעת בכורה ליאן אשבי שהגיע מהאל סיטי. ככל הנראה גם לאון קלארק שהגיע מק.פ.ר יפתח בהרכב. פרסטון חלשה מאוד, בארנסלי במגרשה אמורה לנצח את המשחק הזה.

משחק מס. 45 - בריסטול סיטי - סוונסי - 2 (יחס 1.95)

בריסטול מדורגת במקום ה-17 בטבלה כשהיא אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את סוונסי שמגיעה למשחק אחרי שהפסידה לליטון בגביע 2-1 בבית, זאת אחרי תיקו ושני ניצחונות ברצף. סוונסי חזקה מאוד העונה והיא מדורגת במקום הרביעי בטבלה. בהרכבה של בריסטול יפתח היום אנדי קוג שהגיע מוולבס כאשר אצל סוונסי יעדרו הקפטן גארי מונק וניל טיילור הפצועים. גם אנראה אורלנדי פצוע ולא ישחק. יהיה משחק צמוד לדעתי אך אני מניח שסוונסי תעשה את העבודה ותצליח לנצח את בריסטול הלא יציבה. חזקו ב-X.

משחק מס. 46 - דונקסטר - ברנלי - 2 (יחס 2.15)

דונקסטר מדורגת במקום ה-16 בטבלה. היא בכושר גרוע אחרי ארבעה הפסדים רצופים. היא תארח היום את ברנלי שמדורגת במקום העשירי בטבלה, כשזו מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות רצופים, אחד בליגה ואחד בגביע, כשבסך הכל היא משיגה שלושה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו בחמשת המשחקים האחרונים שלה. בריאן קיפר חוזר להרכבה של דונקסטר כאשר מרק וילסון וג'יימס צ'יימברס פצועים והם בספק למשחק. המגן מאט קליגלון פצוע אף הוא ולא ישחק. אצל ברנלי יערוך הופעת בכורה צ'רלי אוסטין שהגיע מסווינדון כאשר כריס מקאן פצוע ולא ישחק. דונקסטר נראית רע מאוד, ברנלי טובה ממנה ולדעתי היא מסוגלת לנצח בחוץ.

משחק מס. 48 - האל - לידס - X (יחס 2.90)

האל מדורגת במקום ה-12 בטבלה כשהיא אחרי שתי תוצאות תיקו ברצף ועם הפסד אחד בחמשת המשחקים האחרונים שלה. היא תארח היום את לידס שמדורגת במקום השישי בטבלה כשהיא מנצחת רק פעם אחת בחמשת המשחקים האחרונים שלה ביחד עם שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים. לידס תעלה למשחק היום בללא אנדי אובראיין כאשר האל סיטי תחסר ככל הנראה את נולברטו סולאנו הפצוע ואת פולאן וגרסיה. יהיה משחק צמוד לדעתי, לידס לא נראית טוב אבל היא קבוצה טובה יותר מהאל. לדעתי המשחק יהיה שקול ויסתיים ללא הכרעה.

משחק מס. 51 - נוריץ' - מילוול - 1 (יחס 1.60)

נוריץ' מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא אחרי שתי תוצאות תיקו וניצחון אחד במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה. מילוול מהצד השני במקום השמיני בטבלה עם שני ניצחונות במהלך שלושת המשחקים האחרונים שלה. נוריץ' תחסר למשחק היום את המגן אדם דרורי. מילוול מהצד השני תחסר את המואר באוזה כאשר המגן יאנס ברטל מושעה. נוריץ' קבוצה חזקה יותר ממילוול ולמרות שהאורחת מגיעה למשחק היום אחרי שצברה שש נק' בשלושת המשחקים האחרונים שלה, לדעתי נוריץ' תנצל את הביתיות שלה והיא תנצח במשחק.


תגובות

9

טלספורט בפייסבוק