גביע המדינה: בש בשלב הבא

חניכיו של ניר קלינגר העפילו לשמינית הגמר אחרי 1:4 קליל על הפועל עפולה. ערן לוי כיכב עם צמד ובישול. ליאור אסולין וסוארז השלימו את החגיגה. חיים סילבס השווה זמנית בפנדל לעפולאים. קלינגר: "צריך להיות רציניים"

יום שלישי 01 פברואר 2011
שלמה חסיד
הפועל ב"ש העפילה היום (שלישי) לשמינית גמר גביע המדינה, לאחר ניצחון חוץ בתוצאה 1:4 על הפועל עפולה, מוליכת טבלת המחוז הצפוני של ליגה א', במשחק שפתח את סיבוב ח' של המפעל. 

יותר ממחצית השעה בתוך המשחק, ערן לוי שלח בעיטה חופשית לשערו של אודי לוי, אך המארחים לא נבהלו ואיזנו את התוצאה בדקה ה-54. טעות קשה של אוהד כהן הובילה לבעיטת עונשין מ-11 מטרים לזכות עפולה, חיים סילבס דייק- 1:1.

לאחר שער השוויון, דווקא באר שבע היתה זו שלחצה על הגז. ליאור אסולין השיב לקבוצה הדרומית את היתרון בדקה ה-60 עם בעיטה מחוץ לרחבה, רק 4 דקות לאחר מכן, וויליאם סוארס נגח פנימה את ה-1:3 של ב"ש. ערן לוי השלים צמד אישי לפני הסיום.

מאמן ב"ש, ניר קלינגר אמר בסיום: "אני חושב שגם ב- 1:3 וב-1:4, אנחנו צריכים לשחק אותו הדבר. לא לזלזל, לא לעשות עקבים. הפנדל למשל, הגיע ממצב שבו הכדור היה אצלנו אבל לא היינו מרוכזים ואיבדנו אותו. השחקנים צריכים ללמוד לשחק ביותר אחריות. אני רוצה שהדברים יהיו מקצועיים".

מן העבר השני, מאמנה של עפולה אלדד שביט אמר: "עשינו טעויות שבליגה שלנו לא משלמים עליהן, אבל מול הפועל ב"ש התשלום ידוע מראש. אני חושב שעד הגול השני לא היו פערים גדולים. אנחנו מתאימים לליגה הלאומית".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק