נמני ומכבי במומ על הפיצויים

המנג'ר המודח יקבל מגולדהאר פיצוי גם על העונה הבאה בכפוף לחוזהו שקובע המאמן יקבל את כל שכרו אם הקבוצה תהיה בפברואר במרחק של עד 8 נקודות מהמקום הראשון: . מקורב לנמני: "יש לו מענק אליפות, ברור שהוא רוצה שמכבי תנצח בדרבי"

יום שלישי 01 פברואר 2011
שלמה חסיד
 בימים האחרונים מתנהל משא ומתן חשאי בין אבי נמני למיץ' גולדהאר על תנאי העזיבה שלו את מכבי תל אביב, ממנה הוא הודח לפני חודש.

נמני דרש מגולדהאר פיצוי על הפרת חוזהו לעונה הבאה. לנמני יש הסכם עם גולדהאר לפיו אם עד 1 לפברואר הוא יהיה במרחק 8 נקודות מהמקום הראשון - חוזהו לעונה הבאה תקף. כזכור, נמני הודח לפני חודש, במרחק 4 נקודות מהמקום הראשון. על פי שני הצדדים מגיע למנג'ר פיצוי על העונה הבאה, ונמני יקבל את הכסף מגולדהאר.

באשר לשאלה שמעסיקה רבים - האם אבי נמני רווצה שמחליפו מוטי איווניר ינצח בדרבי, התשובה פשוטה. מקורב למספר 8 אמר היום ל-TELESPORT: "לאבי נמני יש מענק אליפות במכבי תל אביב. מדובר במרכיב לא מבוטל מהחוזה שלו. מישהו חושב שהוא לא רוצה את הכסף?".

נמני כמובן לא יגיע לדרבי, אבל הווא חזר לנהל חיי שגרה. היום הוא נצפה מבקר אוהדים במעוז של אוהדי מכבי בצפון תל אביב, שם הוא ישב שעה ארוכה עם האוהדים, החליף חיוכים ונראה מאושר מהחיים.

בתוך כך, במועדון הצהוב ממשיכים בהכנות לקראת הדרבי. בעקבות הצטברות קהל רב מחוץ לקופות באיצטדיון רמת גן, החליטו במכבי ת"א, מסיבות בטיחותיות, לדחות את מכירת הכרטיסים לאוהדי מכבי. אופן ומועד המכירה יימסרו בהמשך.


לצפייה בידיעה הבלעדית על כך שנמני מעוניין לפתוח בית ספר לכדורגל לחצו כאן לעמוד הפייסבוק של TELESPORT.

http://www.facebook.com/telesport.website


 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק