האתגר הוא לא קטן

יורוליג: מכבי תל אביב ערכה מסיבת עיתונאים לקראת משחקה מול לובליאנה, ומאמנה דיוויד בלאט אמר: "אנחנו צריכים לבוא ולתת כל מה שיש לנו. אני מקווה ומאמין שזה מה שנעשה"

יום רביעי 02 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
מכבי תל אביב תארח מחר (חמישי) את אולימפיה לובליאנה למשחק במסגרת המחזור השלישי של שלב הטופ 16 ביורוליג. אחרי ההפסד לברצלונה והניצחון הקליל על רומא, דיוויד בלאט מקווה לשפר את המאזן.

"אנחנו משחקים בבית מול קבוצה מצוינת שעשתה תוצאות מעבר למצופה ובצורה מרשימה. זה בעיניי פתוח לגמרי, אנחנו צריכים לבוא ולתת כל מה שיש לנו", אמר בלאט במסיבת העיתונאים והוסיף: "אני מקווה ומאמין שזה מה שנעשה. אנחנו צריכים לבוא ולהביא משהו אקסטרה, ואני מקווה שגם הקהל שלנו יביא משהו אקסטרה. אני מבקש מכל אחד לעשות את זה".

"בשני המשחקים האחרונים שלנו שיחקנו בצורה עקבית ועם כל הכלים שלנו. כולם נתנו את התרומה שלהם בדיוק כמו שביקשתי גם מחר מהמשחקנים, שנבוא עם 24 רגליים, 24 ידיים ו-12 לבבות חזקים ואמיצים. הלב של המאמן בסדר גמור".

"אנחנו מנסים לצבור ניצחונות לקראת המשחקים האחרים. לראות אם ההעפלה בידינו או אפילו מעבר לזה. קראתי ושמעתי אותם אומרים שאנחנו צריכים להיזהר. כל משחק מתפתח בצורה שונה ומאוד קשה לנבא מה יהיה. בשלב זה לא צריך לשנות יותר מדי דברים. לשנות שיטה זה מעיד על משהו פחות חיובי".

בלאט פרגן ליריבה ולמאמנה: "יורי זדובץ' מאמן יוצא מן הכלל. יש לו דרך, יש לו שיטה ומשחק מבוקר. יש לו קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. יש להם ניצחונות מרשימים והאתגר הוא לא קטן. קני גרגורי היה שחקן שלי בפילזן, הוא אדם ושחקן נהדר. קני נתן עונה נהדרת ביוון בשנה שעברה. יש לו כושר גופני יוצא מן הכלל והוא שחקן אדיר".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק