2 המלצות WINNER לחמישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום חמישי 03 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 69 - בארי - אינטר - 2 (יחס 1.35)

בארי סוגרת את הטבלה כשהיא אחרי חמישה הפסדים רצופים, ארבעה בליגה ואחד בגביע. היא נראית רע מאוד וחוטפת שני שערים ומעלה במשחקים האחרונים שלה. ההגנה שלה מאוד חלשה וגם ההתקפה שלה לא עושה את העבודה. אינטר, שתשחק מולה היום, מנצחת במחזור הליגה האחרון 3-2 את פאלרמו, זאת אחרי ניצחון בפנדלים בגביע מול נאפולי והפסד במשחק החוץ האחרון, 3-1 מול אודינזה בחוץ. בסיבוב הקודם אינטר הביסה בקלות את בארי בסן סירו בתוצאה 4-0. במשחקי החוץ שלה העונה משיגה אינטר מאזן של 4-2-4 כאשר בארי בבית משיגה מאזן חלש של שישה הפסדים ב-11 משחקים עם שני ניצחונות בלבד. בארי תעלה לשחק היום כשהיא ללא ויטו בארטו הפצוע כאשר ניקולה בלמונטה וגזאל בספק למשחק. אינטר מהצד השני תעלה ללא לוסיו וולטר סמואל כאשר קסטלאזי, קורדובה ושניידר בספק למשחק. אינטר לדעתי תעשה את המוטל עליה, היא תנצח גם בחוץ את הקבוצה החלשה בליגה.

משחק מס. 72 - קטרינג טאון - קרואלי טאון - 2 (יחס 1.40)

קטרינג מדורגת במקום ה-15 בליגה האנגלית המחוזית, כשהיא מנצחת בשני המחזורים האחרונים שלה בבית את איסטבורן ואת פליטווד. לפני כן הפסידה הקבוצה בשלושה משחקי חוץ רצופים. שני הניצחונות האחרונים בבית של קטרינג הגיעו אחרי יכולת חלשה במשחקי הבית שלה במהלכם היא מפסידה בארבעה מתוך חמישה משחקים והיא משיגה רק ניצחון ביתי אחד מתוך 14 משחקים. קרואלי מהצד השני מדורגת במקום השלישי בטבלה כשהיא בכושר מצויין אחרי שבעה ניצחונות בשמונת המשחקים האחרונים שלה והיא אחרי 16 משחקים רצופים ללא הפסד בהם היא מנצחת ב-11 משחקים ומסיימת חמש פעמים בתיקו. מדובר גם בקבוצת חוץ מצויינת שמפסידה רק פעם אחת במהלך 16 משחקי החוץ האחרונים שלה והיא מנצחת במהלכם ב-11 משחקים. קרואלי שיחקה מול קטרינג חמישה משחקים עד כה. היא ניצחה בשלושת משחקי הבית, פעמיים 2:1 ופעם אחת 1:0. העונה היא כמובן ניצחה בבית 2-1 כשבשני משחקי החוץ שלה מול קטרינג, בעונה שעברה ולפני שנתיים, היא לא הצליחה לנצח וסיימה את המשחקים שלה בתיקו 1-1. מאזן החוץ של קרואלי העונה עומד על שמונה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו והפסד אחד כאשר קטרינג משיגה העונה בבית מאזן של שלושה ניצחונות, חמש תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. קרואלי חיזקה את הקבוצה שלה לפני חודש כשהיא החתימה את ג'ון דמפסטר ואת ג'יימס דאנס, שני שחקנים מצויינים שלמרבה האירוניה, שניהם הגיעו מקטרינג, שתשחק מולה היום. קטרינג מהצד השני אפשר לומר שנחלשה בדיוק מהסיבה שקרואלי התחזקה.. היא נפרדה משני שחקנים מצויינים שלה. בכל מקרה, לדעתי קרואלי תמשיך את היכולת שלה וההימור שלי הוא שהיא תעצור היום את קטרינג, ותנצח אותה. אני מסמן כאן 2.

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק