מכבי לדין: לא מכרה כרטיסי נוער

חקירת ההתאחדות העלתה: מכבי ת"א לא מכרה מספיק כרטיסי נוער וחיילים למשחק מול בית"ר ירושלים. סאבו פביצ'ביץ' בלם שנפגע ונטש במהלך ההפסד 1:3 מול הפועל פ"ת פנה לחבריו ואמר: "מתנצל על הגול שספגנו בגללי, אשחק ביום א' מול הפועל ת"א"

יום חמישי 03 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

  מכבי תל אביב תעמוד בשבוע הבא לדין בהתאחדות לכדורגל בגין אי עמידה בתקנון ההתאחדות לכדורגל בנוגע למכירית כרטיסים לנוער וחיילים.

מתברר שחברת החקירות "ויצמן יער" ערכה חקירה במהלך משחק הקבוצה, לפני שלושה שבועות, מול בית"ר ירושלים, ואז התברר כי מכבי לא עמדה בתקנון המחייב מכירה של לפחות 20 אחוז מסך הכרטיסים לחיילים לנוער. על פי ההתאחדות, מדובר ב"פער משמעותי" בין סך כל מכירית הכרטיסים לסך של 20 אחוזים..

חדשות טובות במכבי תל אביב: הבלם סאבו פביצ'ביץ' שנפגע במהלך ההפסד בגביע להפועל פתח תקווה 1:3 צפוי להיות כשיר לדרבי ביום א' מול הפועל תל אביב.

 היום באימון הקבוצה פביצ'ביץ' הפתיע את חבריו כשאמר להם בחדר ההלבשה: "אני מתנצל על הגול שספגנו בגללי במשחק הזה. לא ישנתי בלילה כי ידעתי שיש לי אשמה ישירה ושבגללי הודחנו מהגביע. אני אפצה את הקבוצה על כך. אני מרגיש טוב יותר ועובר טיפולים ואהיה כשיר לדרבי ביום א' מול הפועל תל אביב".

 מי שעדיין בספק למשחק הוא אבי סטרול אשר סובל ממתיחה במפשעה וחש כאבים. לפי המסתמן כרגע סטרול לא יוכל ליטול חלק במשחק, ובודאי שלא באופן מלא.

 מה שכבר ברור כעת הוא שהאיצטדיון יהיה מלא לחלוטין ביום א' לאור ההסתערות על הכרטיסים מצד שני מחנות האוהדים.

 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק